МИ БУДУЄМО СОНЯЧНІ СТАНЦІЇ, ЩОБ ВИ ОТРИМАЛИ ДОСТУП ДО ЧИСТОї невичерпної енергії
ЧОМУ ВАМ ПОТРІБНА СОНЯЧНА СТАНЦІЯ?
Сонячна енергетика переживає бум розвитку в усьому світі. У неї є свої переваги перед традиційним споживанням електроенергії
Сонячну СТАНЦІЮ легко вмонтувати У ВАШУ електросистему. ВИБЕРІТЬ ТИП СТАНЦІЇ, ЯКА ВАМ ПОТРІБНА
АБО РОЗКАЖІТЬ НАМ ДЕТАЛІ І МИ ВАМ Розрахуємо правильну СТАНЦІЮ
Відео
Переваги SUNSAY Energy
Ми – компанія, яка зробить ваш досвід інсталяції сонячної станції
результативним та легким
відгуки наших клієнтів
Сонячні електростанції в Україні
Природні блага можна використовувати по-різному. Сучасне суспільство орієнтоване екологічне поведінка, виробництво благ без шкоди навколишнього середовища, небезпечних викидів в атмосферу. У такому напрямку працює і компанія SUNSAY Energy, пропонуючи сонячні електростанції як ефективну альтернативу традиційному централізованому енергозабезпеченню.
Сонячні електростанції від SUNSAY Energy: інноваційний підхід та індивідуальні проекти для кожного клієнта
Сонячна станція — не просто новомодний тренд. Альтернативне джерело електроенергії вирішує одразу кілька завдань:
- забезпечує стабільне якісне електропостачання та постійний пасивний дохід при підключенні за програмою «зеленого тарифу»;
- дозволяє суттєво економити на комунальних платежах, це дуже актуально за постійного зростання цін на електрику.
Проектувальники та інженери SUNSAY Energy працюють «під ключ». Високопродуктивні сонячні станції — результат комплексного професійного підходу:
- використання ліцензійного програмного забезпечення;
- дотримання міжнародних стандартів;
- підбір інноваційного обладнання під конкретні параметри споживання.
Робота з будь-якими типами сонячних електростанцій
Новий проект завжди починається із вимірів та визначення споживання. На основі всіх показників та розрахунків фахівці підбирають тип сонячної станції, який закриє потреби клієнта найбільш вигідно. Можливі наступні варіанти:
- Мережева СЕС.
Основна умова роботи станції — наявність підключення до зовнішньої мережі. Сонячна енергія у такій системі не накопичується, а використовується на власне споживання та передається у мережу (за наявності надлишків). Станція закриває власні потреби та створює надлишки у ясну погоду. З настанням сутінків пріоритет має центральне електропостачання. - Автономна СЕС.
Припускає встановлення панелей без підключення до централізованої електромережі. Система забезпечує повноцінне забезпечення енергією приватного будинку або підприємства завдяки наявності акумуляторних батарей та точному розрахунку, виходячи з кількості споживаних кВт.
Повноцінну роботу автономних СЕС забезпечує відразу кілька інверторів, що працюють у зв'язці. - Гібридна СЕС.
Плануючи купити сонячну електростанцію такого типу, потрібно передбачити можливість перемикання на стаціонарну енергомережу. Резервне джерело забезпечує електроенергією при аварійному відключенні, у похмуру погоду та нічний годинник.
У рамках опрацювання будь-якого проекту клієнтам гарантується повний супровід:
- допомога в оформленні технічної документації;
- узгодження підключення до Постачальника електроенергії;
- запуск «Зеленого тарифу».
Розміщення станцій — орієнтир на оптимальне поглинання сонячної енергії
Один із основних пріоритетів на етапі моделювання сонячних електростанцій в Україні — забезпечення максимальної продуктивності системи. Завдання фахівців — підібрати кращий формат розміщення з наступних варіантів:
- на похилому даху;
- на рівній покрівлі;
- на землі.
Для реалізації двох останніх рішень використовуються міцні металоконструкції.
Плануючи купити сонячну станцію, можна розраховувати на консультацію фахівців щодо оптимального кута нахилу поверхні для кріплення елементів СЕС, її кращої орієнтації з боків світла.
Проектування систем під програму «Зеленого тарифу»
Підтримувана державою програма «Зеленого тарифу» доступна та вигідна власникам приватних домоволодінь. За таким принципом працює мережева сонячна електростанція, що передає надлишок енергії в електромережу в денний час і споживає кВт, що бракують, від централізованого постачальника з настанням сутінків.
У найпоширенішу комплектацію мережної сонячної станції входить:
- розрахункова кількість фотоелектричних модулів;
- інвертор, що працює від мережі, перетворює напругу, що надходить, до нормативного показника;
- двонаправлений лічильник, необхідний для обліку передачі кВт від СЕС до мережі.
Для реалізації умов програми фахівці SUNSAY Energy розробляють системи потужністю до 30 кВт, оснащуючи їх обладнанням нового покоління для посиленої генерації електроенергії.
Сонячні електростанції в Україні - перспективне капіталовкладення із заділом на майбутнє. Перший крок на шляху до економії та стабільного енергозабезпечення — заповнення форми заявки на сайті.