SUNSAY Energy

Автономна сонячна станція на 10 кВт

17.02.22

Автономна сонячна станція на 10 кВт, за умови грамотного підбору комплектуючих, ефективно вирішує питання енергозабезпечення житлового будинку або невеликого промислового об'єкта.

Автономна сонячна електростанція на 10 кВт - енергопостачання без прив'язки до комунальних тарифів

Тенденція переходу на альтернативне енергопостачання простежується не лише у західних країнах, а й в Україні. Власників приватних будинків, власників невеликих промислових об'єктів особливо залучають СЕС невеликої потужності, що працюють за автономним принципом без прив'язки до стаціонарної енергомережі.

Актуальність автономних СЕС 10 кВт для українських споживачів

Автономна сонячна електростанція 10 кВт незамінна в місцевості, де не передбачено централізоване підведення ліній передач, або реалізація стаціонарного підключення пов'язана з невиправданими фінансовими витратами. Не менш вагомими причинами для проектування та монтажу приватної екологічної СЕС є:

  • прагнення безперебійного надходження електроенергії в умовах частих аварійних відключень;
  • бажання зменшити суми, що постійно зростають, що виплачуються за комунальні послуги;
  • екологічна лінія поведінки.

Ціна автономної сонячної електростанції 10 кВт значно вища, ніж мережевий, але за детального розгляду вигода від такого вкладення очевидна. СЕС поступово окупається повністю, її робота не супроводжується суттєвими експлуатаційними витратами, а комфорт від такого енергозабезпечення є очевидним з моменту активації станції.

Особливості автономної 10 кВт-ної системи енергопостачання

СЕС автономного типу має такі характеристики:

  • Номінальна потужність навантажень, що підключаються до станції, не повинна перевищувати 10 кВт.
  • Допускається підвищення короткочасної пікової потужності до 16 кВт.
  • Для монтажу фотомодулів необхідно 50 квадратів вільної поверхні покрівлі або така сама площа відкритої наземної ділянки.
  • За умови грамотного проектування та коректного монтажу СЕС на рік її продуктивність становить близько 11 500 кВт/год.

Автономна сонячна електростанція 10 кВт підтримує працездатність основних систем будинку не тільки в денний час, але і з настанням сутінків завдяки акумуляторному вузлу, що окремо встановлюється. Передача генерованої фотомодулями енергії на батареї відбувається після покриття базових потреб будинку в електриці.

Чинники, що враховуються на етапі проектування автономної СЕС

Вибираючи тип та розрахункову кількість сонячних панелей, фахівці SUNSAY Energy відштовхуються від індивідуальних показників енергоспоживання, номінального та пікового навантажень, що відповідають даним вимірам. Компанія активно відстежує інновації у сфері альтернативного енергопостачання, пропонуючи своїм клієнтам високопродуктивне надійне обладнання, що оптимальне реалізує поставлені завдання.

Грамотно підібраний інвертор – запорука високої ефективності СЕС на 10 кВт

Основним критерієм при виборі моделі автономного інвертора стає пікове навантаження будинку або промислового об'єкта, для якого проектується сонячна станція. Номінальна потужність часто виходить невиправдано великий і до уваги береться не конкретне обладнання, а групи одночасно працюючих споживачів електроенергії. Їх виводять показники сумарної потужності, орієнтуючись згодом максимально високе з отриманих значень.

Для деяких домоволодінь актуальними є прогресивні моделі інверторного обладнання, що забезпечують поперемінну автономну роботу окремо взятих фотомодулів. Таке придбання виправдане, якщо будинок знаходиться в затіненій місцевості з рівнем освітленості покрівлі, що постійно змінюється, і встановлених на ній панелей.

Акумулятори для автономної СЕС 10 кВт - основні критерії вибору

Автономна сонячна електростанція 10 кВт комплектується різними типами АКБ. У приватних будинках використовують переважно літієві та гелієві герметичні батареї типу AGM. При виборі конкретної моделі звертають увагу на наступний момент:

  • Сумарна мінімальна ємність АКБ має перевищувати значення енергоспоживання у нічний час. Вдень сонячні батареї генерують струм для покриття основних потреб домоволодіння в електроенергії та заряду акумуляторів. Після заходу сонця за електропостачання відповідає лише акумуляторний вузол. Наявність невеликого запасу потужності дозволяє продовжити термін служби акумуляторних батарей. Якщо на регулярній основі констатується глибокий розряд акумуляторів, вони швидко виходять із ладу.

При розрахунку основних параметрів автономної сонячної станції 10 кВт спеціалісти SUNSAY Energy враховують не лише результати індивідуальних вимірів фактичного енергоспоживання, а й конструктивні особливості покрівлі, природні фактори. Усі роботи організовуються під ключ із оформленням супровідної та гарантійної документації.

Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.