SUNSAY Energy

Автономна сонячна станція на 5 кВт

17.02.22

Автономна сонячна станція на 5 кВт – один із найпопулярніших варіантів системи альтернативного енергозабезпечення в Європі. Основне призначення системи – забезпечення базових потреб будинку в електроенергії на постійній основі без прив'язки до державних мереж.

Автономна сонячна електростанція на 5 кВт - екологічний доступний проект, що забезпечує енергонезалежність

Власники СЕС 5 кВт можуть розраховувати на такі бонуси альтернативного енергозабезпечення:

 • екологічність та безшумність системи;
 • висока продуктивність станцій завдяки обліку індивідуальних особливостей розташування, енергоспоживання;
 • мінімальні експлуатаційні витрати за рахунок високої якості, надійності обладнання.

Реалізація такого проекту доцільна у таких ситуаціях:

 • Відсутність поблизу домоволодіння централізованого підведення електроенергії. Автономна СЕС 5 кВт успішно справляється з енергопостачанням заміських будинків, дач у теплу пору року.
 • Нестабільність роботи комунальних електромереж – часті відключення електрики, перепади напруги в мережі. У таких умовах домашня СЕС 5 кВт забезпечує енергонезалежність та стабільну подачу електросигналу.

Окрім приватних будинків автономні станції невеликої потужності становлять інтерес для власників промислових або комерційних підприємств, на яких необхідно організувати безперебійну роботу та енергонезалежність окремих підрозділів.

Завдання, з якими справляються автономні СЕС на 5 кВт

Малопотужні СЕС, продуктивність яких становить 5 кВт/год, успішно справляються з вирішенням наступних завдань:

 • підтримка працездатності основного побутового обладнання;
 • живлення систем подачі води, сигналізації;
 • подача електроенергії на телевізор та пару стаціонарних або портативних комп'ютерів;
 • живлення зарядних пристроїв;
 • підтримка працездатності системи освітлення (потужності СЕС достатньо для живлення 4-5 світлодіодних елементів).

Щомісячна продуктивність економічної СЕС становить близько 400 кВт.

Комплектація та вартість автономних станцій 5 кВт

Автономна електростанція 5 кВт проектується під індивідуальні параметри. Комплектація таких СЕС розраховується виходячи з фактичного енергоспоживання зовнішніх факторів. Відмінності виявляються у таких моментах:

 • Потужність фотомодулів. Від цього показника залежить загальна кількість панелей.
 • Тип акумуляторних батарей, їхня ємність. Акумулятори відповідають за енергопостачання в похмуру погоду та з настанням сутінків. Їхня загальна кількість залежить від індивідуального енергоспоживання, реалізованих СЕС завдань.

Ціна автономної сонячної електростанції 5 кВт залежить від панелей, комплектації акумуляторного вузла, моделі інвертора. У вартість також включаються послуги з розробки та супроводження проекту.

Спеціалісти SUNSAY Energy готові до реалізації проектів будь-якої складності, пропонуючи клієнтам високотехнологічні інноваційні розробки у сфері альтернативного енергопостачання. Так, для ділянок з високим коефіцієнтом затінення передбачена можливість встановлення інверторного обладнання для генерації струму окремо взятими фотомодулями. Також розглядається варіант монтажу панелей на наземні конструкції для забезпечення оптимального кута нахилу щодо сонячних променів.

Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.