SUNSAY Energy

Де купити сонячні батареї для приватного будинку?

02.09.21

Сонячні електростанції (СЕС) — це той інструмент, з яким можна вийти на новий рівень споживання енергії. Адже переваги сонячних станцій складно переоцінити. Енергія, яку генерують СЕС, екологічна і не завдає шкоди навколишньому середовищу. А в залежності від типу електростанції, сонячна конструкція може допомогти економити на платежах за електрику або заробляти на «зеленому» тарифі. Але щоб генерувати потрібну кількість енергії, слід підібрати відповідне обладнання. Розглянемо, де придбати сонячні батареї — одні з головних комплектуючих станції.

Де шукати сонячні панелі?

Купити сонячні батареї для приватного будинку можна кількома способами:

  • Купити обладнання і самостійно інсталювати.

  • Купити обладнання і замовити монтаж.

  • Замовити інсталяцію СЕС під ключ.

Кожен спосіб має свої плюси і мінуси. Наприклад, вибираючи обладнання самостійно, можна наштовхнутися на низькосортні сонячні батареї в комплекті з неякісною комутацією. До того ж не варто сподіватися, що дешеві фотомодулі будуть стабільно генерувати заявлену електроенергію і довго прослужать. Найчастіше, панелі без сертифікатів з Aliexpress не тільки не видають заявлену потужність, але навіть можуть не спрацювати при підключенні. І тоді доведеться знову купувати нові комплектуючі.

Замовити монтаж або встановити самому?

Сонячні електростанції мають особливість — це система, потужність якої залежить від багатьох факторів. В тому числі від типу і підключення панелей, кута падіння променів, типу даху і наявності затінення об'єктів. При самостійному встановленні, найчастіше потужність СЕС далека від сумарної номінальної потужності все фотомодулів.

Крім того, інсталяція сонячних панелей досить ризиковане заняття — роботи по установці модулів проводиться на висоті 3-4 метрів. При недотриманні техніки безпеки можна легко зірватися. До того ж фахівець завжди знає, як зробити так, щоб комутація не псувала зовнішній вигляд домогосподарства, а органічно виглядала на будинку.

Які переваги у монтажу СЕС під ключ?

Купити сонячні батареї для приватного будинку або замовити інсталяцію СЕС під ключ — кожен вибирає сам. Ми в SUNSAY Energy в розрахунках використовуємо 3 унікальні комп'ютерні програми. Вони дозволяють спочатку змоделювати умови на кожному конкретному об'єкті в різний час дня і року, потім спроєктувати найкраще конструктивне рішення, а далі перевірити його ефективність. Це дозволяє досягти максимально точних результатів і набагато дієвіший, ніж просто придбати сонячні панелі для будинку.

Чи плануєте замовити установку СЕС? Звертайтеся в SUNSAY Energy, де вам зроблять всі необхідні розрахунки та якісний монтаж, а також розкажуть про окупність сонячної батареї 10 кВт.

 

Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.