SUNSAY Energy

Домашня сонячна електростанція

13.04.21

Якщо у вас є своє приватне домогосподарство, то можливо ви ставили собі питання щодо його електропостачання. І якщо традиційні джерела енергії виконують тільки функцію постачання енергії в будинок, то сонячна енергія дозволить вам ще й заробити, без шкоди для екології. Але деякі, хто чує словосполучення «сонячна станція», можуть представляти величезну конструкцію, яку ніде буде ставити на ділянці. У цій статті ми розповімо, які бувають домашні сонячні станції, скільки вони місця займають і які у них переваги.

З чого складається електростанція

Сонячна станція —  це конструкція, яка складається з сонячних панелей, інвертора, кріплень, якщо ми говоримо про станції для заробітку. І додатково акумулятора для автономної станції. Все разом це не виглядає як величезний агрегат, адже панелі акуратно розкладаються на даху, а інвертори та акумулятори займають небагато місця.

Види домашніх сонячних станцій

Залежно від ваших цілей, сонячні станції бувають мережевими, автономними, а також з тимчасовою автономністю (гібридні). Розглянемо кожен вид окремо.

  • Мережева — станція для економії на електроенергії і заробітку на «зеленому» тарифі. У такій станції немає акумуляторів і вона працює при підключенні до загальної мережі.
  • Автономна — незалежна від мережі станція, яка виробляє електроенергію для власного споживання. А згенеровані надлишки направляє в акумулятори.
  • Гібридна — станція з тимчасовою автономністю, яка поєднує в собі характеристики автономної і мережевої станцій. Має невелику акумулюючу систему, яка дозволяє забезпечити тимчасову автономність будинку. При цьому, підключається до мережі і дозволяє заробити на «зеленому» тарифі.

Переваги сонячних електростанцій

Якщо шукаєте оптимальний варіант для енергоспоживання вашого домогосподарства, то сонячні станції йдуть до вас. Адже крім очевидної переваги у вигляді безкоштовної сонячної енергії, ви отримуєте додаткові плюси. По-перше, станція допоможе як заощадити на власних витратах, так і заробити на програмі «зелений» тариф. Адже українська ставка програми є найвищою в Європі і прив'язана до євровалюти. По-друге, при установці сонячної електростанції ваш будинок — ваша незалежна від традиційних джерел енергії фортеця. Без перебоїв і технічних неполадок. І, по-третє, сонячні станції — це безпека навколишнього середовища. Всі ці переваги допомагають не тільки вам, але і в перспективі підвищують цінність вашого домогосподарства, якщо ви вирішите його продати або здавати в оренду. Що теж є гідною перевагою.

Щоб вибрати сонячну станцію, яка підходить під ваші потреби, звертайтеся до фахівців SUNSAY Energy. Ми з радістю допоможемо вибрати оптимальний варіант електростанції для вашого домогосподарства, розповімо про устрій сонячних батарей, а також відповімо на всі питання, включаючи «Скільки виробляє сонячна батарея в день?» і «Скільки можна заробити на «зеленому» тарифі?».

 
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.