SUNSAY Energy

Готова сонячна електростанція для дому

09.09.22

Готові сонячні електростанції для дому – це чудова можливість у короткий термін отримати ефективну та продуктивну систему для кращої якості домашнього енергопостачання. Також готова до експлуатації СЕС відкриває можливості для додаткового заробітку при виборі правильної комплектації станції.

Готові електростанції для будинку від компанії Sunsay Energy - ефективні рішення без зволікання.

Комплект сонячної електростанції для будинку складається з кількох позицій. Ключовою складовою стають фотоелектричні модулі сумарною потужністю трохи більше 30 кВт. Найбільшою популярністю серед власників приватних будинків користуються малопродуктивні системи, що генерують від 3 до 10 кВт електроенергії.

Готовий проект сонячної електростанції має низку бонусів у порівнянні з рішеннями, що вимагають розробки з нуля:

 • Мінімальна вартість .
  Повністю укомплектована система під конкретну потужність споживання обходиться дешевше за проектовані СЕС, не поступаючись їм за ефективністю.
 • Встановлення та запуск в експлуатацію відразу після придбання системи .
  Розробка та комплектація готових сонячних станцій у компанії Sunsay Energy проводиться кваліфікованими фахівцями. Результат – гарантія сумісності модулів комплекту, активація СЕС одразу після закінчення монтажу.

Комплект сонячної електростанції для дачі, будинку Sunsay Energy пропонує у вигляді готових автономних СЕС, мережевих або гібридних систем.

Автономна сонячна електростанція

Купити готову сонячну електростанцію можна у вигляді автономно працюючої системи, що не потребує підключення до зовнішньої енергомережі. Такий вибір є актуальним для наступних ситуацій:

 • Забезпечення живлення приватних будинків, віддалених від загальної електромережі.
 • Часті збої у роботі стаціонарної мережі, небезпечні техніки перепади напруги.
 • Сезонне використання домоволодіння, якщо основне енергоспоживання посідає весняно-літній період.

Особливість комплектації автономної СЕС – доповнення системи акумуляторним вузлом. Необхідна кількість батарей для накопичення заряду залежить від потужності станції. Акумулятори включаються в роботу в темний час, при погіршенні погодних умов. Їхнє основне призначення - електроживлення життєво важливих систем будинку. У світлий час доби за ясної погоди за електропостачання домашніх приладів та запитку акумуляторного блоку відповідають фотомодулі.

Автономні СЕС є актуальними для приватних домоволодінь, якщо крім забезпечення якісного електросигналу стоїть питання про економію бюджету. Спеціалісти Sunsay Energy рекомендують такі ж сонячні комплекти для дачі, гарантуючи ефективне електропостачання заміського будинку, економію на сезонному споживанні.

Сонячна станція гібридного або мережевого типу

Готові рішення сонячних електростанцій у вигляді систем, здатних працювати як автономно, так і в тандемі із стаціонарною енергомережею, пропонуються у повній комплектації. Аналогічно автономним СЕС станції гібридного типу оснащуються акумуляторами, які стають резервним джерелом живлення при неполадках в стаціонарній мережі. Мережеві системи не комплектуються зарядними елементами. Їхня автономна робота можлива у світлий час доби за ясної погоди. Для інших умов використовується електроенергія від стаціонарної мережі.

Однією з переваг мережних та гібридних систем для приватних будинків стає можливість організації стабільного додаткового заробітку за умови підключення СЕС до програми «Зелений тариф».

Особливості готових сонячних електростанцій від Sunsay Energy

Готові СЕС від Sunsay Energy мають низку переваг:

 • Станції комплектують оригінальним сертифікованим обладнанням, дотримуючись традиційного заводського складання. Основними елементами є фотомодулі, інвертор, акумуляторні батареї (для автономних та гібридних СЕС), смарт-метр, кріплення, комутаційне обладнання.
 • Готова сонячна електростанція може бути адаптована до конкретних запитів клієнта шляхом коригування конфігурації.
 • Пакет послуг при купівлі готової системи включає доставку обладнання, монтажні, пусконалагоджувальні роботи, підключення до програми «Зелений тариф», організацію професійного моніторингу та подальшого обслуговування станції.
 • Підбір та встановлення фотомодулів проводиться з розрахунку на всесезонне використання СЕС, забезпечення її стабільного функціонування без прив'язки до зовнішніх факторів.

Залежно від потреб клієнта фахівці компанії пропонують актуальні готові сонячні електростанції для будинку. Ціна комплекту залежить від типу СЕС, її комплектації.

Якщо є необхідність у найкоротші терміни встановити сонячні панелі, готове рішення від Sunsay Energy — чудова можливість для реалізації поставленого завдання. Перед оформленням покупки клієнту обов'язково пропонується професійна консультація визначення оптимальних показників системи. Заповнення форми заявки на сайті – перший крок на шляху до використання екологічної «зеленої» енергії та комфортного енергоспоживання.

 

 

Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.