SUNSAY Energy

Використання сонячних батарей

07.05.21

З кожним роком все більше українських сімей вибирають альтернативну енергетику. Адже такі переваги як незалежність від традиційних джерел енергії, а також можливість заробити на державних програмах тільки підвищують інтерес до цієї галузі. А сонячні електростанції —  універсальне рішення, яке підійде як для домогосподарства, так і для бізнесу. Основою кожної станції є сонячні батареї. У цій статті ми розповімо про використання сонячних батарей в побуті, а також про їх утилізацію.

Що таке сонячні батареї?

Сонячні панелі —  це невеликі фотомодулі, які можна розташувати на даху або на землі. Основна складова кожної панелі —  кремнієві комірки, які допомагають перетворювати сонячну енергію в електричний струм. Залежно від потреб домогосподарства, вам буде потрібна різна кількість фотомодулів. Щоб розрахувати необхідну кількість батарей, потрібно не тільки порахувати витрати електрики домогосподарства, а й враховувати такі фактори як інсоляція регіону і тривалість світлового дня. Доклавши сили, це можна зробити самотужки, але точний результат вам завжди забезпечать фахівці SUNSAY Energy.

Які сонячні станції використовувати в приватних домогосподарствах?

Сонячні панелі використовують для енергопостачання як для дач, так і для домогосподарств. Наприклад, власники дач частіше використовують автономні сонячні станції з акумулятором для того, щоб забезпечити незалежність будинку під час непередбачених відключень електроенергії. Водночас власники домогосподарств вважають за краще мережеві сонячні електростанції, які можуть допомогти заробити на «зеленому» тарифі. Річ у тому, що дача і домогосподарство відрізняється кількістю побутових приладів, систем і тих завдань, до яких прагне домовласник — постійного енергопостачання або часткового.

Утилізація сонячних батарей

Розрахувавши всі вигоди від сонячних батарей, деякі можуть поставити собі питання щодо їх утилізації. Але це останнє, про що потрібно замислюватися. Сонячні панелі мають гарантійний термін 25 років, після яких все одно ще працюватимуть мінімум 10 років. Чому? Тому що за весь цей час панелі мінімально деградують. Перший рік роботи обійдеться сонячним панелям приблизно в 5% втрати потужності, а в наступні —  до 2% в рік. Тому після гарантійного терміну панелі будуть працювати на 75-80% потужності. Після того як панелі прослужать вам вірою і правдою, ви їх зможете екологічно утилізувати. Адже вже зараз вдається переробити до 90% матеріалів, з яких роблять модулі, а в майбутньому виробники тільки поліпшать цей результат.

Хочете дізнатися про сонячну батарею більше? Звертайтеся до фахівців SUNSAY Energy. Ми розповімо вам про роботу фотомодулів, підберемо сонячні батареї і покажемо оптимальні сонячні станції для вашого домогосподарства.

 
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.