SUNSAY Energy

Яку купити сонячну електростанцію в Україні?

15.06.21

Альтернативна енергетика — це те, за чим стоїть майбутнє. Так вважають не тільки власники сонячних станцій по всьому світу, а й вчені. Дослідники з Технологічного університету Сіднея стверджують, що світ має достатній потенціал енергії з відновлюваних джерел для відмови від викопного палива. У дослідженні «Стратегія переходу від викопного палива» вчені закликають відмовлятися від традиційних джерел енергії, адже економічний потенціал для «зеленої» енергії виріс разом з технічним потенціалом цієї галузі. І в Україні, в тому числі. Тільки за минулий рік по країні встановили сонячні електростанції загальною потужністю на 1169 МВт, з яких 226 МВт — це СЕС в приватних домогосподарствах. У цій статті ми розглянемо, під які завдання вибирають електростанції, як заробити на електриці і яку краще купити сонячну електростанцію в Україні.

Для чого встановлюють сонячні електростанції

Найчастіше станції встановлюють для трьох завдань: щоб економити, заробляти або не залежати від традиційних джерел енергії. Для кожної мети потрібно встановлювати відповідну станцію. Якщо людина хоче, щоб її домогосподарство стало незалежним від мережі, в такому випадку встановлюється автономна станція. Для економії та заробітку інсталюють мережеві електростанції.

У нашій країні найчастіше встановлюють мережеві сонячні електростанції, адже за допомогою програми «зеленого» тарифу можна швидше окупити станцію і отримувати стабільний дохід. Чому? Тому що в Україні одна з найвищих тарифних ставок в Європі — на це час тариф становить 0,16 євроцентів за 1 проданий кВт*год.

Переваги «зеленого» тарифу

Крім очевидної вигоди через високу ставку, у програми є ще ряд плюсів. Оскільки програма державна, власник станції отримує 100% гарантію виплат за продаж електроенергії. До того ж тариф прив'язаний до євровалюти — це значить, що інфляція теж не страшна. Сама програма розрахована до 2030 року, а ставка змінюється кожні п'ять років. Тому, ті, хто планують встановлювати СЕС, встигнуть як і окупити станцію, так і заробити на ній. Але і після програми «життя» станції триватиме — експерти пророкують, що після закінчення програми власник станції зможе самостійно виходити на ринок і продавати свою електроенергію.

Яку все ж вибрати СЕС для свого домогосподарства

Автономна або гібридна? Гібридна або мережева? Якщо ви сумніваєтеся у виборі майбутньої станції, завжди можна звернутися до фахівців. Наприклад, до команди SUNSAY Energy. Ми завжди проводимо детальний розрахунок потужності сонячної батареї і електростанції, розповідаємо всі нюанси роботи, а також допомагаємо з оформленням «зеленого» тарифу.

 
 
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.