SUNSAY Energy

Монтаж сонячних електростанцій під ключ

09.09.22

Монтаж сонячних станцій - непростий технологічний процес, що вимагає як мінімум кваліфікації монтажників, так і дотримання технологічної складової, а головне обліку індивідуальних параметрів системи. Вартість робіт заздалегідь прописується у кошторисі проекту. Підсумкова сума залежить багатьох чинників, включаючи особливості комплектації майбутньої СЕС.

Установка сонячних батарей: доступний якісний сервіс від Sunsay Energy

Сонячна електростанція — інноваційна інженерна споруда, робота з якою потребує наявності специфічних знань та умінь, володіння комплексною інформацією про особливості експлуатації системи. Компанія Sunsay Energy протягом багатьох років займається проектуванням, встановленням та обслуговуванням СЕС. Ми пропонуємо своїм клієнтам професійні послуги, гарантуючи створення прибуткових екологічних систем альтернативного енергозабезпечення.

Ціна встановлення сонячних батарей визначається індивідуально для кожного проекту. Монтаж можна вибрати як складову проекту «під ключ» або як окрему послугу, якщо комплектуючі станції вже закуплені. Фахівці компанії мають величезний досвід роботи із системами різної потужності, охоплюючи такі типи СЕС:

 • малопродуктивні системи в автономному чи мережевому варіанті для забезпечення енергоспоживання приватного будинку, дачі;
 • гібридні чи мережеві СЕС потужністю до 30 кВт для реалізації умов програми «Зелений тариф»;
 • масштабні проекти промислового рівня потужністю понад 30 квт.

Етапи встановлення сонячних батарей під час вибору проекту «під ключ»

Встановлення СЕС потребує відповідального скрупульозного підходу та ретельного моніторингу на кожному етапі процесу. Навіть незначні недоліки загрожують зниженням продуктивності системи, її рентабельності. Виключити помилки дозволяє покроковий підхід до встановлення систем альтернативного енергозабезпечення.

Компанія Sunsay Energy поділяє весь процес на 3 послідовні етапи, кожен з яких вносить своє коригування у вартість установки сонячної батареї.

Проектування станції

На цьому етапі проводиться аналіз особливостей конструкції даху під установку фотомодулів за допомогою дронів. На основі отриманих даних створюється максимально точна 3D модель будинку за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. Завершальний крок - виконання розрахунків, добір необхідного обладнання, документування даних. В описі проекту прописується розрахункова вартість монтажу сонячної електростанції з урахуванням переліку робіт.

Встановлення елементів СЕС

Після підготовки опису проекту розпочинається процес його узгодження. Одночасно спеціалісти компанії готують пакет технічної документації, організовують супровід процесу підключення до регіонального постачальника електроенергії. На фінальній стадії етапу проводиться низка заходів:

 • доставка обладнання на об'єкт та його підготовка;
 • монтаж та підключення елементів установки;
 • подання документів постачальнику електроенергії;
 • супровід процедури встановлення лічильника представниками Обленерго.

Монтаж елементів установки включає такі види робіт:

 • встановлення системи кріплень під фотомодулі;
 • монтаж фотоелектричних панелей на зібраний каркас чи безпосередньо дах об'єкта;
 • прокладання кабельних трас; підключення комутаційного обладнання;
 • приєднання інвертора, системи моніторингу, заземлення.

Ціна встановлення сонячних панелей безпосередньо залежить від закладеної у проекті потужності СЕС. Як приклад можна навести системи, розраховані на підключення до програми «Зелений тариф»:

 • для систем до 5 кВт вартість складає близько 4500 $;

На вартість монтажу сонячних панелей помітно впливає наявність у системі опорної конструкції, її геометрії. Компанія Sunsay Energy працює з різними типами покрівлі, включаючи плоскі, односхилі, двосхилі конструкції та дахи зі складною геометрією. Необхідність додаткових витрат на виготовлення каркасу завжди має проектне та економічне обґрунтування. Завдяки такому підходу виключено невиправдане збільшення вартості системи генерації електроенергії.

Підключення СЕС

Установка сонячної електростанції на останньому етапі займає кілька днів, протягом яких фахівці компанії проводять такі види робіт:

 • підключення СЕС до загальної електромережі;
 • тестування готової системи, її пробний запуск та налаштування для забезпечення оптимальних значень продуктивності.

Якщо станцію проектують за умов «Зеленого тарифу», установку завершують підключенням СЕС до програми. Цей етап займає від двох тижнів до місяця. Весь процес супроводжується юристами Sunsay Energy, послуги включаються у вартість монтажу сонячних батарей. Остаточний розрахунок відбувається після перевірки якості роботи та здачі СЕС клієнту в експлуатацію.

Обсяг, складність робіт, вид обладнання, що використовується, — ключові фактори, від яких залежить ціна за монтаж. Сонячні батареї в залежності від потужності відрізняються різною питомою вартістю установки. Чим більша продуктивність СЕС, тим менший показник. У середньому, підсумкова сума становить 10-15% ціни на фотоелектричні елементи.

Вартість встановлення СЕС

 

Вартість встановлення сонячних панелей спеціалісти Sunsay Energy розраховують індивідуально для кожного клієнта, керуючись принципом прозорого ціноутворення. Після закінчення робіт надається гарантія їх виконання з можливістю подальшого сервісного обслуговування системи, моніторингу та коригування продуктивності при зміні параметрів.

Співпраця з компанією Sunsay Energy – це можливість вибору оптимального варіанта для вирішення конкретного завдання встановлення сонячної станції. Для оформлення замовлення та отримання зворотного зв'язку необхідно зв'язатися з менеджерами або залишити заявку, використовуючи форму на сайті.

Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.