SUNSAY Energy

Не вірю, що інвестиції в зелений тариф працюють. І взагалі, вони не окупляться!

26.01.21

Сонячна електростанція — вигідне рішення для всіх, хто збирається почати заробляти у сфері альтернативної енергетики. Завдяки «зеленому» тарифу кожен власник мережевий сонячної станції може отримувати пасивний дохід. Але чи спрацюють інвестиції в програму? Розберемо це питання докладніше.

Як швидко окупиться станція?

При розрахунку сонячної електростанції багато хто ставить питання щодо її окупності. Безпосередньо на неї впливає енергоспоживання вашого будинку, а також ряд інших параметрів. Наприклад, географічна широта і довжина світлового дня також впливають на генерацію електрики. Чим довше світловий день, тим більше електрики виробить сонячна станція. Якщо ж ми говоримо про географічне положення, то наші широти можна назвати прийнятними для роботи сонячних батарей. Попри те, що в безхмарний день станція не завжди може видавати повну потужність, вигода від «зеленого» тарифу повністю перекриває цей недолік.

В середньому, в залежності від потужності електростанції, ваші інвестиції окупляться від 4 до 8 років. Чим потужніше станція, тим швидше повернуться вкладені в неї кошти. Закон про «зелений» тариф встановлює максимальну потужність станції в 30 кВт. Тому, якщо ви плануєте установку мережевої сонячної електростанції 29 кВт, ваші вкладення повернуться вже через 4-5 років.

Які тарифи у програми

Україна має найвищу тарифну ставку «зеленого» тарифу в Європі. Кожні п'ять років ставка переглядається, а сама програма розроблена до 2030 року. Після цього часу держава повинна придумати новий механізм стимуляції інвестицій в альтернативну енергетику. На цей час тарифи виглядають так:

 • 0,16 євроцентів/1 кВт*год (з 1.01. 2020 по 31.12.2024)
 • 0,14 євроцентів/1 кВт*год (з 1.01. 2025 по 31.12.2029)

Тут наочно можна побачити, що чим раніше ви встановите сонячну станцію та оформите «зелений» тариф під ключ, тим більше заробите на програмі.

Скільки можна заробити на «зеленому» тарифі

Найбільш продуктивний сезон для сонячних батарей — це весна і літо. Саме в ці пори року ваша станція буде найбільш ефективно працювати. Але і взимку станція буде генерувати енергію, тому ви зможете отримувати дохід цілий рік. На даний час цифри такі: після оформлення «зеленого» тарифу щорічно ви зможете заробляти до $ 6 500.

Головна перешкода до швидкого оформлення програми — кількість етапів підключення і бюрократичні тяганини. Щоб клієнти почали заробляти на програмі легко і швидко, фахівці SUNSAY Energy допомагають з оформленням «зеленого» тарифу. Разом з експертами компанії ви отримаєте легкий досвід і чіткий результат, а ваші інвестиції вдвічі помножаться.

 
Залишити вiдгук
Дякуємо за Ваш відгук. Ми опублікуємо його після модерації.
Вiдгуки
oleg

У меня 30 кВт. Для нашей местности это идеальный вариант, если говорить еще и об окупаемости.

Костюшко С.

А что по мощности? Может, от себя посоветуете?

oleg

Они долго морозились, но где-то за месяца 2 все подключили и подписали договор.

Костюшко С.

Вы уже подключались? Как с облэнерго дела обстоят?

oleg

Устанавливается счетчик. Он считает сколько электроэнергии протекает от вас государству и наоборот. Когда выработка больше, чем потребление, то вы получаете эту разницу от государства.

Костюшко С.

Расскажите, как это работает, пожалуйста. Сама система зт

oleg

Искренне сочувствую. Я так же переживал по этому поводу. Мне повезло, что была дополнительная мощность и мне ее дали. Обошлось с 3 квт до 10 квт 3ф. 12 600 грн.

Андрей Федюков

Я уже все подготовил для подключения зт, но есть проблемка, которая стала мне большой преградой. 3кВт выделенной мощности, ТП городская, облэнерго ничего не делают и не спешат как-то мне помочь. Не могут даже цену придумать, сколько с меня взять за увеличение мощности.

dfltt

Мы с женой на дачном участке поставили станцию два года назад для того, чтобы тратиться меньше на обогрев воды и отопление. Сначала было тяжело, потому что затраты на батареи вышли не маленькие, но сейчас уже ощущается разница.

Залишити заявку:
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Заробляйте на енергії сонця

Отримайте детальний розрахунок для вашого дому – замовляйте консультацію та точний замір даху за допомогою дрона!

Пройти тест Заповніть форму, щоб отримати бонуси
 • Безкоштовний замір даху
  Безкоштовний замір даху
 • Безкоштовний рік технічного огляду станції
  Безкоштовний рік технічного огляду станції
Яку сонячну електростанцію ви бажаєте встановити?
Можна пропустити Далі
Чи є у вас пряме підключення до Обленерго?
Можна пропустити Далі
Якої потужності станцію ви плануєте встановити?
Можна пропустити Далі
Заповніть форму, щоб отримати бонуси

Отримайте детальний розрахунок для вашого дому – замовляйте консультацію та точний замір даху за допомогою дрона!

Заповніть форму, щоб отримати бонуси
 • Безкоштовний замір даху
  Безкоштовний замір даху
 • Безкоштовний рік технічного огляду станції
  Безкоштовний рік технічного огляду станції
final step
SUNSAY Energy. Чіткий сервіс. Легкий досвід. Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Сергій
Сергій

консультант