SUNSAY Energy

Не вірю, що інвестиції в зелений тариф працюють. І взагалі, вони не окупляться!

26.01.21

Сонячна електростанція — вигідне рішення для всіх, хто збирається почати заробляти у сфері альтернативної енергетики. Завдяки «зеленому» тарифу кожен власник мережевий сонячної станції може отримувати пасивний дохід. Але чи спрацюють інвестиції в програму? Розберемо це питання докладніше.

Як швидко окупиться станція?

При розрахунку сонячної електростанції багато хто ставить питання щодо її окупності. Безпосередньо на неї впливає енергоспоживання вашого будинку, а також ряд інших параметрів. Наприклад, географічна широта і довжина світлового дня також впливають на генерацію електрики. Чим довше світловий день, тим більше електрики виробить сонячна станція. Якщо ж ми говоримо про географічне положення, то наші широти можна назвати прийнятними для роботи сонячних батарей. Попри те, що в безхмарний день станція не завжди може видавати повну потужність, вигода від «зеленого» тарифу повністю перекриває цей недолік.

В середньому, в залежності від потужності електростанції, ваші інвестиції окупляться від 4 до 8 років. Чим потужніше станція, тим швидше повернуться вкладені в неї кошти. Закон про «зелений» тариф встановлює максимальну потужність станції в 30 кВт. Тому, якщо ви плануєте установку мережевої сонячної електростанції 29 кВт, ваші вкладення повернуться вже через 4-5 років.

Які тарифи у програми

Україна має найвищу тарифну ставку «зеленого» тарифу в Європі. Кожні п'ять років ставка переглядається, а сама програма розроблена до 2030 року. Після цього часу держава повинна придумати новий механізм стимуляції інвестицій в альтернативну енергетику. На цей час тарифи виглядають так:

  • 0,16 євроцентів/1 кВт*год (з 1.01. 2020 по 31.12.2024)
  • 0,14 євроцентів/1 кВт*год (з 1.01. 2025 по 31.12.2029)

Тут наочно можна побачити, що чим раніше ви встановите сонячну станцію та оформите «зелений» тариф під ключ, тим більше заробите на програмі.

Скільки можна заробити на «зеленому» тарифі

Найбільш продуктивний сезон для сонячних батарей — це весна і літо. Саме в ці пори року ваша станція буде найбільш ефективно працювати. Але і взимку станція буде генерувати енергію, тому ви зможете отримувати дохід цілий рік. На даний час цифри такі: після оформлення «зеленого» тарифу щорічно ви зможете заробляти до $ 6 500.

Головна перешкода до швидкого оформлення програми — кількість етапів підключення і бюрократичні тяганини. Щоб клієнти почали заробляти на програмі легко і швидко, фахівці SUNSAY Energy допомагають з оформленням «зеленого» тарифу. Разом з експертами компанії ви отримаєте легкий досвід і чіткий результат, а ваші інвестиції вдвічі помножаться.

 
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.