SUNSAY Energy

Застосування сонячної енергії в будинку

26.02.21

Джерела відновлюваної енергії з кожним днем ​​стають все більш звичними для українців. Адже альтернативна енергетика не тільки актуальна через природні запаси, які з часом зменшуються. Але також і ефективна, в порівнянні з традиційними джерелами електропостачання. Енергія сонця є відмінним варіантом для забезпечення домогосподарства. У цій статті ми розкриємо всі аспекти застосування сонячної енергії в побуті.

Як можна використовувати сонячну енергію?

Ви можете застосовувати сонячну енергію в своєму домогосподарстві різними способами, які можна розділити на два типи:

Активнийколи використовуються сонячні електростанції, фотоелектричні системи і колектори

Пасивний —  коли будівництво та проєктування домогосподарства проводиться таким чином, щоб максимально застосувати енергію сонячного світла

З активних методів найчастіше використовують сонячні батареї. І це не дивно, адже сонячні електростанції можна використовувати як в побуті, так і для промислових цілей. А установка сонячних батарей дозволяє як заощадити на вартості комунальних платежів, так і повністю стати енергонезалежним.

Застосування сонячної енергії в побуті

Крім очевидної економії сонячна енергія буде дійсно корисна для власників приватних домогосподарств. Сонячну енергію можна залучити для таких процесів:

  • Генерація електроенергії на продаж. Завдяки «зеленому» тарифу на сонячній енергії можна ще й заробляти, продаючи її надлишки державі за фіксованим тарифом. Це виходить настільки вигідно, що після оформлення «зеленого» тарифу під ключ деякі домовласники практично не користуються енергією, що згенерували, продаючи все обленерго.

  • Опалення будинку. Через високе енергоспоживання електричних водонагрівачів, все більше українців використовують системи нагріву води з сонячними фотоелементами. Така система дозволяє знизити вартість платіжок від 5% до 85%.

  • Освітлення вулиці. Це недорогий спосіб застосування енергії сонця. Власники домогосподарств використовують спеціальні пристрої, які поглинають сонячні промені вдень і висвітлюють потрібні ділянки вночі.

Поради щодо інсталяції сонячних установок

Якщо ви плануєте встановити сонячну станцію для вашого домогосподарства, потрібно провести всі детальні розрахунки будинку. Для цього враховуйте розташування будинку відносно сторін світу, енергоспоживання домашніх приладів і рівень інсоляції вашого регіону. Все це потрібно для того, щоб майбутня установка була максимально продуктивною.

Фахівці SUNSAY Energy допоможуть правильно спроєктувати станцію з максимальною ефективністю, підібрати відповідне обладнання і встановити його. Ми вже виконали ряд проєктів, які приносять своїм власникам пасивний дохід і істотну економію. Неважливо, вам потрібна установка мережевої сонячної електростанції 22 кВт або 10 кВт — наші експерти допоможуть вам в інсталяції будь-якої продуктивної станції.

Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.