SUNSAY Energy

Продаж сонячних батарей. Де знайти найкраще обладнання?

11.08.21

Станція сонячна. Як встановити? Чи рентабельно? Багато власників домогосподарств ставлять собі такі питаннями. Але у альтернативної енергетики є світле майбутнє. Згідно зі звітом від аналітичного центру Ember вартість виробництва електроенергії з відновлюваних джерел в країнах ЄС стала в 2 рази дешевше, ніж електрогенерація з викопних видів палива. Вагоме зростання цін на природний газ, вугілля, а також квоти на викиди СО2 в першому півріччі 2021 призвели до того, що витрати на виробництво електроенергії на електростанціях, які працюють на викопному паливі, вдвічі перевищили собівартість електроенергії, одержуваної з нових СЕС (сонячних електростанцій) і ВЕС (вітрових електростанцій). Крім того, ціни на природний газ в ЄС зросли майже вдвічі в першому півріччі 2021, в той час, як ціни на імпортний кам'яне вугілля зросли на 70%. А це означає, що в майбутньому попит на генерацію з альтернативних джерел енергії тільки зростатиме. Але щоб отримувати енергію сонця, потрібно інсталювати сонячну станцію. У цій статті ми розглянемо, де знайти продуктивні сонячні модулі та що потрібно для установки СЕС.

Продаж сонячних батарей

Сонячних панелей недостатньо?

Для SUNSAY Energy продаж сонячних батарей — це комплексна послуга. Кожна сонячна електростанція —  це унікальне проєктне рішення під конкретні умови, запит і бюджет. Адже часто, коли фахівець робить розрахунок вартості електростанції і аналізує майбутній проєкт, то враховуються все дрібниці: від затінення і нахилу даху до інсоляції та інфраструктури. Всі ці показники допомагають експертам зробити станцію, яка зможе максимально генерувати електроенергію. До того ж СЕС не зможе працювати при наявності тільки сонячних фотомодулів — для повного комплекту знадобиться ще інвертор, комутація, кріплення і акумулятор (для автономної станції). Наші фахівці роблять сонячні електростанції під ключ, щоб кожен власник свого домогосподарства отримав максимально ефективну конструкцію.

Як інсталювати станцію без головного болю?

Для чіткої роботи всієї електростанції, потрібно з розумом підійти до кожного етапу установки конструкції. SUNSAY Energy приділяють максимум уваги якості роботи на всіх етапах, а особливо — на монтажі. Наші фахівці скрупульозно заміряють кожен сантиметр домогосподарства і професійно підходять до роботи. Саме тому наші проєкти не тільки естетично виглядають, але безперебійно працюють 25 років. До того ж якісний монтаж безпосередньо впливає на окупність станції. Наша команда збирає станцію так, щоб вона якомога швидше окупилася і приносила надалі пасивний дохід своєму власнику.

Хто займається сервісом сонячної електростанції?

Щоб майбутня станція працювала максимально ефективно, важливо підібрати і поставити правильне обладнання. Продаж сонячних батарей — це далеко не створення робочої СЕС, а тільки перший етап. Також важливо моніторити роботу всіх комплектуючих конструкції, вчасно реагувати на зміни і проводити техобслуговування. Якщо робити це вчасно, станція продуктивно пропрацює не тільки 25 років, але і після закінчення гарантійного терміну. Фахівці SUNSAY Energy щорічно проводять огляд всієї станції, а також тест і аналіз ефективностей фотомодулів і інвертора.

 
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.