SUNSAY Energy

Розрахунок сонячної електростанції для будинку

31.01.21

Альтернативна енергетика стала відмінним способом не тільки для того, щоб знизити платежі за комунальні послуги, але і для заробітку. Кожен власник сонячної електростанції може отримувати пасивний дохід завдяки «зеленому» тарифу. Але перш ніж встановити сонячну станцію для будинку, слід зробити розрахунок установки. Розбираємося, як це зробити.

Визначаємо тип станції

Залежно від типу станції, потужність батарей теж буде різна. Якщо ви будете встановлювати мережеву станцію для власного споживання, важливо порахувати кількість споживаної енергії як влітку, так і взимку. У ці часи року ви використовуєте різну кількість електрики — влітку менше, взимку більше. Тому розрахувати майбутню станцію потрібно так, щоб влітку надлишки енергії, які ви продасте за «зеленим» тарифом перекрили ту частину енергії, яка буде купуватися взимку.

Інший тип сонячних установок — автономна сонячна станція з акумулятором. Вона буде живити будинок електрикою під час під час перебоїв зовнішньої мережі. Для розрахунку такої станції, вам потрібно знати енергоспоживання вашого будинку, а також визначитися з часовим проміжком, під час якого ваша СЕС повинна забезпечити енергетичну автономність будинку.

Рахуємо кількість домашнього енергоспоживання

Для початку нам потрібно провести розрахунок потужності сонячної батареї. Для цього визначте спожиту електрику вашим домогосподарством. Порахуйте кількість техніки в вашому домі, а далі помножте потужність кожного приладу (ви можете легко знайти цю інформацію в інтернеті) на кількість годин роботи в день. Після цього підсумуйте все значення і цю цифру помножте на 30 днів — і ви отримаєте добове споживання електроенергії вдома.

А можна зробити ще простіше: якщо у вас стоїть лічильник, то на ньому ви можете побачити ваше середньомісячне споживання енергії.

Яка максимально допустима потужність сонячної електростанції

Якщо ви визначили потрібне споживання вашого будинку і хочете розуміти як заробити на електриці, то програма «зелений» тариф для вас. Ви можете збільшити потужності вашої майбутньої електростанції, щоб частково покривати потреби вашого будинку, а надлишки електроенергії продавати державі за спеціальним тарифом. Обмеження одне —  ваша станція не повинна перевищувати потужність 30 кВт.

Чи ви плануєте повністю зробити ваше домогосподарство самостійним або ж хочете заробляти завдяки сонячній електростанції — вибір за вами. Однак, якщо ви шукаєте тих, хто вам допоможе максимально вигідно встановити станцію, звертайтеся до експертів SUNSAY Energy. Фахівці SUNSAY Energy допоможуть вам визначитися з типом станції, розкажуть як працюють сонячні батареї та пояснять переваги «зеленого» тарифу.

 
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.