SUNSAY Energy

Розрахунок потужності сонячної батареї

16.11.20

https://sunsayenergy.com/ru/green-tariffПерш ніж перейти на світлу сторону альтернативних джерел енергії та встановити сонячну електростанцію, вам потрібно почати з розрахунків всіх параметрів споживання енергії. Робиться це для того, щоб визначити потрібну кількість сонячних панелей для вашого домогосподарства. До справи потрібно підходити серйозно, адже навіть найменше відхилення призведе до зміни фінансових витрат мінімум на порядок. Правильний розрахунок потужності сонячної батареї залежить від декількох факторів, про які ми вам і розповімо.

Визначення споживаної енергії

Щоб зрозуміти кількість енергії, яку споживає ваше господарство, ви можете звіритися з лічильником та побачити, яка кількість електроенергії у вас витрачається на добу або на місяць. Або ж підійти до справи більш серйозно і зробити детальний розрахунок.

Для цього складіть список всіх електроприладів в будинку, а після зробіть наступні розрахунки: помножте кількість споживаної енергії приладу на кількість годин його роботи. Наприклад, ваша пральна машина під час прання має потужність 600 Вт (якщо ви не знаєте точну потужність вашої техніки, загляньте в технічну документацію приладу). Множимо 600 на 3 години на добу й отримуємо 1800 Вт/год. Після того як ви справите всі потрібні обчислення з електротехніки, складіть разом всі показники, щоб отримати загальні витрати споживаної енергії вашого домогосподарства на добу.

Рівень інсоляції

Інсоляція — це кількість радіації сонця, яка потрапляє на поверхню планети. А також той фактор, який дозволяє виміряти, скільки світить сонце в тому чи іншому регіоні. Використовує значення кВт/год /м2/ доба. Для розрахунку потужності сонячної батареї потрібно враховувати рівень інсоляції, адже в кожній області він різний, а відповідно потужність панелей теж буде різна. Чим нижче рівень інсоляції в вашому регіоні, тим потужніше вам потрібна сонячна станція. Щоб дізнатися коефіцієнт інсоляції в зоні вашого проживання не потрібно робити додаткових розрахунків — потрібні значення ви зможете знайти в інтернеті. Наприклад, середнє значення річного рівня інсоляції в Києві одно 3,10 кВт*год/м2.

Вибір потужності

Перш ніж переходити до обчислень, домовласникам необхідно визначитися з якою метою потрібно встановити сонячні електростанції в Києві. Потужність батарей для часткового і повного покриття домогосподарства електроенергією будуть відрізнятися.

Сама формула розрахунку потужності сонячної батареї виглядає наступним чином:

W = k*Pw*E / 1000

k — фіксоване значення. Коефіцієнт дорівнює 0,5 - в літній період і 0,7 — в зимовий.

РW — потужність.

Е — значення інсоляції за обраний період.

Якщо ж ви маєте намір встановити сонячну станцію для заробітку завдяки програмі «зелений» тариф, максимальна потужність такої станції згідно із законом не може перевищувати 30 кВт. Сама програма дозволяє заробити завдяки продажу надлишків електроенергії державі. Щоб дізнатися, як під'єднати «зелений» тариф, ви можете проконсультуватися з експертами SUNSAY Energy, які з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання. Для детального розрахунку вартості комплекту сонячної станції та рівня очікуваного доходу від продажу електроенергії, скористайтеся калькулятором на сайті. А якщо ви хочете дізнатися більше і побачити докладні відео про сонячні батареї, на сайті SUNSAY Energy ви знайдете розділ з усіма реалізованими проєктами.

 

Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.