SUNSAY Energy

Сонячні батареї - відгуки наших клієнтів

12.01.21

Одна з найприємніших речей в нашій роботі — отримувати зворотний зв'язок від клієнта. Вдвічі приємніше, коли це вдячний або конструктивний відгук. У своєму блозі ми розповідаємо, як працюють сонячні електростанції й про нюанси функціонування панелей. Але одна справа — пояснювати робочі аспекти нашого обладнання, а інша — дізнатися інформацію від реальних людей. Нижче ми наводимо відгуки про сонячні батареї від наших трьох клієнтів

 

Богдан, власник сонячної електростанції 36 кВт 

Спочатку я не ставив собі за мету підключатися до програми «зелений» тариф, а хотів забезпечити своє домогосподарство енергією. Але незабаром зрозумів — сонячні батареї взимку виробляють менше енергії, ніж влітку. А в теплу пору року навпаки — згенерованої електроенергії стає занадто багато. Тому я прийняв рішення продавати надлишки електроенергії державі, підключившись до «зеленого» тарифу.

Сам я працюю у сфері будівництва та SUNSAY Energy вибрав, поклавшись на свій досвід. І не прогадав. Довіра до компанії у мене з'явилося відразу: співробітники детально розповіли про своє обладнання. Так я дізнався, що сонячні електростанції можуть працювати навіть в умовах затіненості й все одно будуть генерувати електроенергію. Приємно здивувала підготовка бригади. Фахівці ставили мені питання, про які я навіть не замислювався: якого кольору я хочу кабель, з якого боку встановлена ринва, де мені зручніше проводити провід... Це дало свій результат — ось уже понад рік станція безперебійно працює навіть під час злив. Дякую компанії за те, що серйозно поставилася до мого проєкту. Уже два моїх друга скористалися послугами SUNSAY Energy і я буду рекомендувати компанію ще!

 

Сергій, власник сонячної електростанції 17,9 кВт 

Я давно знав про «зелений» тариф і подумав, що така інвестиція буде цілком вдалою для мого майбутнього. Я шукав компанії, що займаються як установкою сонячних електростанцій, так і допомагають підключити «зелений» тариф. І SUNSAY Energy виявилася тим варіантом, який мені був потрібен. Після мого звернення, менеджери SUNSAY Energy відразу ж зробили мені комерційну пропозицію, в якій описали всі мої майбутні витрати і приблизний прибуток. І ніяких зайвих націнок за «повітря».

Ще один приємний плюс для мене — на той момент я не міг собі дозволити заплатити відразу за весь комплект електростанції і компанія пішла мені назустріч. Рахунок розділили на два платежі: спочатку я оплатив інвертор і 30% від суми панелей, а через півтора місяця все інше. До того ж другу частину я оплачував за тими цінами, про які ми домовлялися спочатку. Оформлення «зеленого» тарифу теж пройшло гладко. Фахівці компанії допомагали на всіх етапах оформлення програми.

Моя станція безперебійно працює вже рік. На вайбер мені приходять повідомлення від компанії про різні новини, оновлення в законодавстві. А про помилки електростанції я дізнаюся через портал Fronius Solar.web. У разі чого, мені телефонує представник компанії й відразу ми розв’язуємо усі питання.

У майбутньому планую установку мережевої сонячної електростанції 12 кВт на будинок батьків, адже це відмінна інвестиція для отримання пасивного доходу.

 

Володимир, власник сонячної електростанції 20,39 кВт 

Станцію я встановив у липні позаминулого року. Запускали проєкт у два етапи. Спочатку встановили одну частину панелей, а коли з'явилася прибудова до будинку — інсталювали ще одну і збільшили потужність електростанції. Сподобалося працювати з компанією: мені донесли всю інформацію, провели необхідні розрахунки й навіть зняли мій будинок з квадрокоптера, щоб визначити зону максимальної продуктивності.

Приємно, що фахівці взяли на себе всі питання по оформленню тарифу — я нікуди не їздив, не стояв у величезних чергах і не морочив собі голову. Єдиний раз, коли мені потрібно було приїхати — це в момент підписання договору з обленерго. З лютого 2019 року я не плачу за електроенергію й отримую дохід від «зеленого» тарифу — кошти надходять на банківський рахунок. У майбутньому планую поставити станцію для домогосподарства родичів, адже це дійсно вигідно. 

 

Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.