SUNSAY Energy

Сонячні електростанції під ключ - розробка

19.07.21

Відновлювані джерела енергії допомагають як екологічно користуватися електрикою без шкоди навколишньому світу, так і заощадити. І це доводять фахівці з усього світу. Наприклад, в новому звіті Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії International Renewable Energy Agency (IRENA) відзначається, що ВДЕ, які запущені 2020 року, заощадять до $156 млрд економікам країн, що розвиваються. І це тільки початок. А економію від сонячних електростанцій високо оцінюють не тільки промислові підприємства, але і українські сім'ї. Сонячні електростанції для дому стають все більш звичними для власників домогосподарств, але не всі розуміють що потрібно для інсталяції станцій. У цій статті ми розглянемо, які етапи потрібні для установки СЕС для домогосподарства.

Солнечные электростанции под ключ

З чого починається інсталяція сонячної станції?

Щоб правильно встановити СЕС, яка буде працювати довгі роки, потрібно ретельно підійти до кожного етапу інсталяції. В першу чергу слід провести детальний розрахунок і проєктування станції, далі підібрати відповідне обладнання і змонтувати його. Тільки після цих кроків станцію можна здавати в експлуатацію.

Щоб спроєктувати майбутню електростанцію максимально точно, фахівці SUNSAY Energy використовують сучасні технології: дрони для замірів даху, програмне забезпечення для розрахунку майбутньої генерації енергії, а також 3D-моделювання станції і затінення. Навіщо потрібно моделювати затінення? Відповідь проста: щоб станція генерувала максимальну кількість електроенергії, важливо підібрати місця розміщення комплектуючих, що підходять найбільше. Якщо сонячні панелі повинні знаходитися в самому освітленому місці, то, наприклад, інвертор краще ховати від сонячних променів — щоб захиститися від перепадів температури.

Яке потрібно обладнання?

Сонячна електростанція складається з сонячних панелей, інвертора, кріплень, комутації, а також акумуляторної системи (якщо це автономна або гібридна станція). Кожну складову станції потрібно індивідуально підбирати під цілі і бюджет власника домогосподарства. Наприклад, якщо мова йде про сонячні панелі, то в залежності від їх видів, ефективність батарей буде різна. А розрахунок потужності сонячної батареї завжди допоможуть зробити експерти SUNSAY Energy.

Кожне домогосподарство унікально по-своєму, тому підбір обладнання залежить від умов, в яких буде працювати станція. Наприклад, якщо неправильно спроєктувати станцію і невірно підібрати обладнання, СЕС може втратити до 30-40% своєї ефективності. Чималу роль відіграє і монтаж СЕС: важливо, щоб конструкцію монтував фахівець. Адже монтажні роботи проводяться на висоті — не професіонал може просто зірватися. До того ж від якості монтажних робіт залежить і довговічність станції. Адже СЕС повинна пропрацювати 25 років, тому абсолютно всі з'єднання і контакти повинні бути виконані ідеально.

Підключення СЕС

Здача в експлуатацію та підключення до зовнішньої мережі — важливі етапи в установці сонячної станції. Щоб під'єднати СЕС, потрібно мати всі необхідні документи щодо імпортного обладнання — це і сертифікати, і митні декларації. А також грамотно складені документи проєкту з комплектації сонячної станції. Маючи на руках ці документи, ви зможете без проблем під'єднати станцію, а ось якщо вам їх бракує, то і в підключенні відмовлять.

Щоб безпроблемно встановити сонячну станцію для вашого домогосподарства, звертайтеся до фахівців. Так ви заощадите і час, і нерви. У SUNSAY Energy завжди прийдуть на допомогу, допоможуть з розрахунками СЕС і розкажуть як працюють сонячні батареї.

 
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.