SUNSAY Energy

Сонячні батареї в комплекті електростанції

23.05.21

Сонячні електростанції для дому — це приваблива інвестиція для кожного українця, який хоче заробляти на енергії сонця. Не дарма саме сонячні станції стали лідером на ринку зеленої енергії. Тільки за минулий рік було встановлено 1169 МВт сонячних потужностей по всій Україні, а в майбутньому це число буде тільки рости. Але сонячна електростанція — це не тільки сонячні батареї, а й інші важливі комплектуючі. У цій статті розглянемо, з чого складається сонячна станція і на що звертати увагу при виборі батарей.

Що входить в комплект сонячної станції

В першу чергу сонячна станція складається з сонячних батарей, інвертора, кріплень і комутації. Якщо ви плануєте встановити автономну або гібридну, то додатково потрібна акумуляторна система. Важливий момент: на автономній станції не можна заробити, адже вона призначена для незалежного живлення домогосподарства. Крім того, один акумулятор коштує як весь комплект мережевої електростанції. Тому, перш ніж купувати станцію, ви маєте визначитися, для яких цілей вона вам потрібна.

Чому важливо вибрати правильне обладнання

Щоб ваша станція працювала довго й ефективно, слід серйозно підійти до вибору обладнання. Наприклад, від роботи інвертора залежить робочий режим всієї електростанції. Завдання інвертора — перетворити енергію, що згенеровано сонячними панелями в змінний струм. Але не всі інвертори можуть ефективно працювати в таких умовах як затінення. Для таких випадків є сучасний інвертор Solar Edge, який спроєктований таким чином, щоб сонячна електростанція була максимально продуктивною навіть з великою кількістю різноспрямованих частин покрівлі.

Якщо ж говорити про комутацію, то вона забезпечує захист від перегорання всієї електростанції. Це автоматичні перемикачі, обмежувачі перенапруги, запобіжники, а також двонаправлений лічильник. Останній потрібен для роботи мережевих або гібридних електростанцій для заробітку на "зеленому" тарифі.

Які вибрати сонячні батареї

Для максимальної тривалої і продуктивної роботи електростанції потрібно вибирати панелі найвищої якості. Тоді вам не доведеться переплачувати кілька разів, постійно змінюючи низькопробні батареї. Наприклад, якщо використовувати панелі класу Tier 1, ви не будете хвилюватися про якість. Адже батареї такого класу виробляються на найсучасніших заводах повного циклу. Такі бренди працюють понад 5 років, а всі процеси на виробництві автоматизовані. Компанії, які роблять батареї Tier 1 відповідають за якість свого продукту і мають хорошу репутацію на ринку. SUNSAY Energy використовує саме панелі Tier 1, щоб кожна станція працювала довго і дієво.

Не знаєте, яку станцію вибрати? Звертайтеся до команди SUNSAY Energy. Ми допоможемо визначитися і підберемо найкраще обладнання. На нашому сайті ви знайдете мережеві, автономні, а також гібридні електростанції, а зручний калькулятор допоможе розрахувати вартість. До того ж наші фахівці точно визначать ефективність майбутньої конструкції і розкажуть в чому переваги установки мережевої сонячної електростанції 12 кВт або 30 кВт.

 
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.