SUNSAY Energy

Сонячна електростанція 15 кВт

14.12.21

Сонячна електростанція 15 кВт відноситься до економних систем альтернативного електропостачання. Такої потужності навряд чи вистачить для покриття базових потреб енергії будь-якого домоволодіння. Тому економічну модель використовують як мережеву СЕС, пов'язану зі стаціонарною енергомережею.

Сонячні електростанції на 15 кВт - економна система для стабільного заробітку

Сонячна станція на 15 кВт за всіма параметрами підходить під програму «Зеленого тарифу». Комплект фотомодулів цікавий для власників приватних будинків, які розраховують на наступні бонуси альтернативного енергопостачання:

 • Економія електроенергії, що поставляється державою.
 • Мінімальне споживання обов'язково відображається у платіжних квитанціях — суми стають значно меншими.
 • Отримання постійного пасивного доходу, передбаченого зеленим тарифом.

Принцип роботи сонячної станції 15 кВт

Мережева сонячна станція 15 кВт складається з фотоелектричних модулів та інвертора. Система працює за наступною схемою:

 • Фотоелектричні панелі перетворюють промені, що потрапляють на їх поверхню, в електроенергію.
 • По щільному ізольованому кабелю струм, що генерується, надходить на мережевий інвертор. При першому запуску СЕС відбувається синхронізація інвертора зі стаціонарною мережею. Це необхідно для правильного розташування пріоритетів при виборі джерела енергопостачання.
 • Насамперед згенерована панелями та перетворена інвертором енергія використовується для покриття домашніх потреб. Якщо сонячні батареї на 15 кВт генерують надлишок електроенергії, він передається у загальну енергомережу. Надіслана потужність фіксується кілька разів протягом дня спеціальним лічильником.
 • Із заходом сонця або у похмуру погоду, нічний час доби фотомодулі не працюють, і мережева СЕС переходить на загальний енергопотік.

Як підвищити продуктивність СЕС

Сонячні панелі 15 кВт можуть працювати на повну потужність або реалізовувати закладений у них потенціал частково. Продуктивність залежить від кліматичних умов, особливостей конструкції.

Пропонуючи купити сонячну електростанцію 15 кВт, фахівці компанії моделюють систему таким чином, щоб кількість струму, що генерується, досягла максимальних значень:

 • Облік освітленості та кліматичних особливостей.
  Оптимальні умови для ефективної роботи гарантовані, якщо панелі правильно розміщені щодо світла.
  У північній півкулі модулі орієнтують на південь, у південних регіонах – на північ. Для вибору оптимального стану сонячні батареї можна монтувати на поворотних механізмах.
 • Кут нахилу фотомодулів.
  Для максимальної ефективності системи панелі розміщують перпендикулярно променям, проектуючи в індивідуальному порядку металокаркас.

Вартість системи потужністю 15 кВт

Ціни на сонячні електростанції для будинку 15 кВт залежать від двох основних факторів:

 • тип та кількість фотомодулів;
 • вид інвертор.

На етапі проектування вартість відразу включаються послуги зі складання технічної документації, супроводу проекту до підключення СЭС.

Якщо планується розширити можливості станції, переводячи її з мережевої до гібридної, до підсумкової суми додається вартість акумуляторних батарей. Таке доповнення виправдане, коли присутні перебої з мережевим енергозабезпеченням та необхідне резервне джерело енергії для підтримки роботи життєво важливих систем будинку.

Розраховані на підставі кошторису ціни на сонячні батареї для будинку 15 кВт можуть змінюватися в процесі монтажу. Коригування вносять, якщо виникає необхідність додаткового обладнання або комплектуючих.

Швидка окупність, пасивний дохід, можливість використання як аварійне джерело енергії роблять станції на 15 кВт затребуваними серед населення України. Грамотно спроектована та встановлена ​​приватна СЕС вже з першого дня починає працювати на власника, створюючи відчуття комфорту та захищеності.

Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.