SUNSAY Energy

Станція сонячна. Як встановити?

23.07.21

Сонячна енергія в світі стала найдешевшим способом отримання електроенергії, навіть дешевше за вугілля. Так заявляють аналітики Bloomberg NEF, які також відзначають, що за останні 20 років відбулося значне здешевлення сонячних батарей через масштабне виробництво в Китаї (займає майже 70% світового виробництва сонячних модулів). Тож не дивно, що поширення сонячних електростанцій зростає з кожним роком, а установка сонячної електростанції для бізнесу або для домогосподарства стає все звичнішою для жителів різних країн. В Україні сонячні електростанції (СЕС) також набирають все більшої популярності, але водночас у власників домогосподарств з'являється все більше питань по інсталяції і сервісу станцій. Якщо зараз власники СЕС практично не стикаються з обслуговуванням або ремонтом станцій, то при ресурсі роботи в 25 років — в майбутньому такі завдання неодмінно будуть. У цій статті ми докладніше розповімо про встановлення і сервісі сонячних електростанцій.

станция солнечная

Якої потужності потрібно встановлювати СЕС

Кожне домогосподарство унікально, як і його потреби. Для установки сонячної електростанції важливо розуміти основне завдання, яке ставиться перед станцією. Наприклад, ви хочете компенсувати електроспоживання свого будинку — тоді вам потрібно порахувати витрати електроенергії, щоб приблизно розуміти, якої потужності потрібна станція. Або ж ви хочете заробляти на програмі «зелений» тариф — в такому випадку ви можете вибрати відповідну по потужності станцію для вашого домогосподарства. Адже у конкретного будинку або ділянки різні можливості — наприклад, не скрізь поміститься електростанція 20 кВт, а установка мережевої сонячної електростанції 12 кВт, навпаки, може стати ідеальним варіантом. У такому випадку, краще звернутися до фахівців SUNSAY Energy, які проведуть детальний розрахунок і дадуть докладну консультацію.

Обслуговування сонячних електростанцій

Щоб власник СЕС був спокійний за сервіс електростанції, важливо грамотно підібрати обладнання — вибрати якісні та сертифіковані комплектуючі, які прослужать заданий експлуатаційний термін, а також і виконати грамотний монтаж. Сертифіковане обладнання від виробника не тільки якісно працює, але і має гарантію. А це означає, що в разі виходу техніки з ладу, вона підлягатиме гарантійній заміні. Хоча ймовірність цього сценарію буде мінімальною, адже станція буде працювати в заданих режимах роботи. Водночас у дешевих і незрозумілих за походженням комплектуючих з Aliexpress немає гарантії, вони можуть не видавати заявлену потужність і навіть вийти з ладу в перший тиждень роботи. І тоді доведеться переплачувати за обладнання двічі.

Як підібрати необхідне обладнання

Установка СЕС оптимальної для домогосподарства потужності і підбір сертифікованого обладнання впливають на те, скільки буде виробляти СЕС в цілому і навіть кожна панель окремо. Кожен додатковий відсоток генерації від раціонального підбору обладнання або якісного розрахунку, в кінцевому підсумку принесе додатковий прибуток власнику станції. Тому, є сенс звернутися до експертів, які допоможуть вирішити будь-яке сонячне завдання під ваше домогосподарство. Наші фахівці постійно проходять тренінги підвищення кваліфікації, щоб впроваджувати нові технології в розрахунок сонячних електростанцій, а наше обладнання має всі необхідні сертифікати. Тому, кожна встановлена ​​нами станція працює справно і приносить своєму власнику необхідну енергію. Звертайтеся до SUNSAY Energy і наші експерти допоможуть вам підібрати необхідні комплектуючі для станції, розкажуть про оптимальну станції для вашої ділянки, а також дадуть відповідь на такі питання як «Скільки виробляє сонячна батарея?» або «Як працює електростанція взимку?».

Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.