SUNSAY Energy

Коли краще почати будівництво сонячної електростанції?

04.08.21

Альтернативна енергетика в Україні поступово влаштовується як в бізнесі, так і в приватних домогосподарствах. Не дивно, що сонячна енергія має попит в українців — електроенергія отримана з сонячних променів, екологічна і не завдає шкоди навколишньому середовищу. Згідно з дослідженням німецької компанії EuPD Research, домашні СЕС (сонячні електростанції) зменшують викиди СО2 в домогосподарствах на 45%! Якщо ж домогосподарство використовує акумуляторні системи, то «вуглецевий слід» може бути зменшений навіть на 85%. А сама станція може генерувати електроенергію весь рік, адже сонячні батареї взимку будуть також працювати. Крім того, завдяки сонячним станціям можна заробити, підключившись до «зеленого» тарифу. У цій статті ми розповімо, з чого почати будівництво сонячної електростанції й що для цього потрібно.

Коли краще почати будівництво сонячної електростанції?

Коли слід інсталювати СЕС?

Оптимально затівати будівництво сонячної станції — на початковій побудові дому або ж на готовому об'єкті. У першому випадку можна заощадити час — до того моменту, як ви побудуєте будинок, сонячна станція вже зможе функціонувати на повну. До того ж установка на етапі будівництва дозволяє повністю приховати всю комутацію. Але інсталяція сонячної станції на готовому будинку теж не проблема. SUNSAY Energy встановили понад 90% СЕС на готових будинках. Якщо будівництвом станції займаються фахівці, з установкою або прокладкою не виникне складнощів. Все обладнання упаковано в спеціальні короби, які підібрані за кольором і мають естетичний вигляд. Візуально СЕС не зіпсує ні фасад, ні внутрішню обробку, ні територію.

Скільки потрібно часу на установку СЕС?

Терміни будівництва електростанцій залежать від потужності і складності конструкції даху. Сонячну станцію потрібно спроєктувати так, щоб вона генерувала максимальну кількість енергії, що не перебувала в затіненні і мала міцний каркас. Але приблизні терміни на станції різних потужностей такі:

  • 10 кВт - до 3-х днів

  • 20 кВт - 4-5 днів

  • 30 кВт - 5-7 днів

У ці дні входить логістика, а також необхідні демонтажні та будівельні роботи.

Чи вигідно встановлювати станцію самому?

Тут все залежить від ваших пріоритетів. Будівництво сонячної станції — досить трудомісткий процес, до того ж травмонебезпечний. Адже монтажні роботи проводяться на висоті кількох метрів, і недосвідчена людина може зірватися. Крім того, тямучі фахівці вміють працювати з будь-яким типом покрівлі, архітектурних елементів і завжди запропонують кілька варіантів для розміщення обладнання і прокладання комутації.

Звертайтеся до експертів SUNSAY Energy, щоб установка сонячної станції принесла вам тільки легкий досвід і чіткий результат. Наші фахівці зроблять оптимальний розрахунок майбутньої електростанції, розкажуть скільки коштує сонячна батарея, а також дадуть відповідь на всі питання, включаючи «скільки виробляє сонячна батарея?».

 
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.