SUNSAY Energy

Як підключити «зелений» тариф в котеджних містечках і отримувати пасивний дохід

10.09.20

Приватний будинок — це вже давно не розкіш, а та нерухомість, з якою можна уявити повноцінне життя сучасної людини. У нинішніх реаліях володіння нерухомістю стає тією інвестицією, у яку все частіше вкладаються. Власний будинок це зручно, екологічно і ефективно. Особливо, якщо додатково є можливість заробляти. Домашня сонячна електростанція (СЕС) — це вдалий спосіб заробітку на сонячній енергії завдяки «зеленому» тарифу.

Переваги установки СЕС

1. Швидка окупність

Ви зможете окупити станцію менш, ніж за 6 років. Зважаючи на потужність та ефективність роботи сонячної електростанції, а також з огляду на рік підключення до «зеленого» тарифу. Якщо ж ви бажаєте дізнатися точний термін окупності СЕС і можливий дохід, скористайтесь калькулятором на сайті SUNSAY Energy. Він допоможе порахувати вартість та окупність станції, просто вкажіть бажані показники.

2. Довгострокова надійна інвестиція

Як тільки ви почнете заробляти на енергії сонця, ви відразу зрозумієте та відчуєте переваги такого роду заробітку. На довгі роки ви забезпечите собі пасивний дохід, адже сонячні панелі довговічні і функціонують десятиліттями.

До того ж, наявність сонячних батарей в приватному будинку підвищують собівартість вашої нерухомості.

3. Постійний дохід завдяки «зеленому» тарифу

Зелений тариф — це державна програма, за якою держава в обов'язковому порядку має викуповувати у домовласників надлишки згенерованої енергії згідно фіксованою тарифною ставкою. Таким чином, підключивши свою СЕС до «зеленого» тарифу, ви забезпечите собі не тільки тривалу, але й стабільну вигоду.

Підключення «зеленого» тарифу

Якщо домовласник вирішив підключити «зелений» тариф, то потрібно знати, що ставка залежить від року підключення станції. Так, власник СЕС, що підключив тариф у 2017 році, отримує 0.18 євроцентів/кВт*год. А той, хто підключив СЕС у період з 1.01.2020 по 31.12.2024 буде отримувати 0.16 євроцентів/кВт*год.

«Зелений» тариф оформляється виключно при наявності прямого договору з обленерго. Після укладення договору, власник приватного будинку зможе отримувати квитанції за використану енергію. Оформлення документів досить бюрократична процедура і може зайняти деякий час, але фахівці SUNSAY Energy супроводжують своїх клієнтів на кожному кроці. Тому, ви можете не хвилюватися, що забудете про якісь дії на певному етапі.

Найчастіше, в котеджних містечках немає можливості підписати прямий договір з обленерго. У таких випадках оформленням СЕС займається керуюча компанія, а сама процедура затягується на тривалий період і вимагає ще більше вкладених коштів. Тому при виборі майбутнього будинку, крім локації та інфраструктури, треба звертати увагу на можливість підписання прямого договора з постачальником електроенергії без посередників та використання зайвих ресурсів. 

Наприклад, в котеджних містечках TopDom є можливість підключення прямого договору з обленерго. Внаслідок успішної співпраці SUNSAY Energy і забудовника TopDom, кожен власник приватного будинку в містечку зможе підписати прямий договір з постачальником електроенергії без посередників і використання зайвих ресурсів.


 

 

Залишити вiдгук
Дякуємо за Ваш відгук. Ми опублікуємо його після модерації.
Вiдгуки
Александр

Уже упоминали о том, что это не выгодно, не знаю как с подключением зеленого тарифа, но сроки окупаемости у них большие.

Дмитрий Новиков

А если я поставлю панели на 5-10 кВт под Зеленый тариф, через сколько лет придется их менять?

Крышевский Л.

Отказывают, потому что у них просто нет денег, чтобы покупать энергию. Так что может быть такое, что вы намучаетесь с кучей бумаг и ничего от них не добьетесь.

М. Петрук

Облэнерго иногда отказывает в подключении зеленого тарифа. Лучше решите все вопросы заранее, перед покупкой панелей.

Яткевич Костя

Но вы же всю энергию продавать не будете, и вам надо ее использовать. Еще вроде говорят, что ставка зеленого тарифа с временем может понизиться, так что спорный вопрос.

Иван

Мне моя станция на 30 кВт обошлась в 27000$. За год выработка составляет приблизительно 320000 кВт. С подключенным зеленым тарифом со ставкой 0,18€/кВт должны окупиться за лет 5.

Vlad Vishnevskiy

На панели 30 кВт придется потратиться. Я считал для 10 кВт – 200-300 тыс., а тут явно в разы больше будет.

Андрей

Устанавливайте панели максимальной мощности, на 30 кВт. Окупаются они достаточно быстро, 3-4 года. И по выработке очень выгодные.

Евгений Бондаренко

Подскажите, пожалуйста, оптимальную мощность панели, чтобы и на установку вложится в небольшую сумму и чтобы выработка была хорошая.

Андрей

Если вы поставите панели на 3 кВт, конечно же смысла нет. А на панелях нормальной мощности можно заработать. Главное решить все вопросы с подключением.

Евгений Бондаренко

Пользователи сэс, на данный момент  выгодно строить солнечные электростанции, для того чтобы зарабатывать, подключившись к зеленому тарифу?  И какой примерный срок окупаемости?

Залишити заявку:
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Заробляйте на енергії сонця

Отримайте детальний розрахунок для вашого дому – замовляйте консультацію та точний замір даху за допомогою дрона!

Пройти тест Заповніть форму, щоб отримати бонуси
 • Безкоштовний замір даху
  Безкоштовний замір даху
 • Безкоштовний рік технічного огляду станції
  Безкоштовний рік технічного огляду станції
Яку сонячну електростанцію ви бажаєте встановити?
Можна пропустити Далі
Чи є у вас пряме підключення до Обленерго?
Можна пропустити Далі
Якої потужності станцію ви плануєте встановити?
Можна пропустити Далі
Заповніть форму, щоб отримати бонуси

Отримайте детальний розрахунок для вашого дому – замовляйте консультацію та точний замір даху за допомогою дрона!

Заповніть форму, щоб отримати бонуси
 • Безкоштовний замір даху
  Безкоштовний замір даху
 • Безкоштовний рік технічного огляду станції
  Безкоштовний рік технічного огляду станції
final step
SUNSAY Energy. Чіткий сервіс. Легкий досвід. Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Сергій
Сергій

консультант