SUNSAY Energy

Як підключити «зелений» тариф в котеджних містечках і отримувати пасивний дохід

10.09.20

Приватний будинок — це вже давно не розкіш, а та нерухомість, з якою можна уявити повноцінне життя сучасної людини. У нинішніх реаліях володіння нерухомістю стає тією інвестицією, у яку все частіше вкладаються. Власний будинок це зручно, екологічно і ефективно. Особливо, якщо додатково є можливість заробляти. Домашня сонячна електростанція (СЕС) — це вдалий спосіб заробітку на сонячній енергії завдяки «зеленому» тарифу.

Переваги установки СЕС

1. Швидка окупність

Ви зможете окупити станцію менш, ніж за 6 років. Зважаючи на потужність та ефективність роботи сонячної електростанції, а також з огляду на рік підключення до «зеленого» тарифу. Якщо ж ви бажаєте дізнатися точний термін окупності СЕС і можливий дохід, скористайтесь калькулятором на сайті SUNSAY Energy. Він допоможе порахувати вартість та окупність станції, просто вкажіть бажані показники.

2. Довгострокова надійна інвестиція

Як тільки ви почнете заробляти на енергії сонця, ви відразу зрозумієте та відчуєте переваги такого роду заробітку. На довгі роки ви забезпечите собі пасивний дохід, адже сонячні панелі довговічні і функціонують десятиліттями.

До того ж, наявність сонячних батарей в приватному будинку підвищують собівартість вашої нерухомості.

3. Постійний дохід завдяки «зеленому» тарифу

Зелений тариф — це державна програма, за якою держава в обов'язковому порядку має викуповувати у домовласників надлишки згенерованої енергії згідно фіксованою тарифною ставкою. Таким чином, підключивши свою СЕС до «зеленого» тарифу, ви забезпечите собі не тільки тривалу, але й стабільну вигоду.

Підключення «зеленого» тарифу

Якщо домовласник вирішив підключити «зелений» тариф, то потрібно знати, що ставка залежить від року підключення станції. Так, власник СЕС, що підключив тариф у 2017 році, отримує 0.18 євроцентів/кВт*год. А той, хто підключив СЕС у період з 1.01.2020 по 31.12.2024 буде отримувати 0.16 євроцентів/кВт*год.

«Зелений» тариф оформляється виключно при наявності прямого договору з обленерго. Після укладення договору, власник приватного будинку зможе отримувати квитанції за використану енергію. Оформлення документів досить бюрократична процедура і може зайняти деякий час, але фахівці SUNSAY Energy супроводжують своїх клієнтів на кожному кроці. Тому, ви можете не хвилюватися, що забудете про якісь дії на певному етапі.

Найчастіше, в котеджних містечках немає можливості підписати прямий договір з обленерго. У таких випадках оформленням СЕС займається керуюча компанія, а сама процедура затягується на тривалий період і вимагає ще більше вкладених коштів. Тому при виборі майбутнього будинку, крім локації та інфраструктури, треба звертати увагу на можливість підписання прямого договора з постачальником електроенергії без посередників та використання зайвих ресурсів. 

Наприклад, в котеджних містечках TopDom є можливість підключення прямого договору з обленерго. Внаслідок успішної співпраці SUNSAY Energy і забудовника TopDom, кожен власник приватного будинку в містечку зможе підписати прямий договір з постачальником електроенергії без посередників і використання зайвих ресурсів.


 

 

Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.