SUNSAY Energy

Як використовувати сонячну енергію

25.06.20

Сонячне світло невичерпне джерело енергії, яке не забруднює навколишнє середовище. Будь-які технології, в яких для вироблення електрики використовується енергія сонця, вважаються універсальними, адаптивними та безшумними варіантами. І справді, технології для перетворення сонячного світла в електроенергію можливо встановити практично на будь-якій поверхні, або вбудувати в гаджети, які люди використовують щодня.

Персональне використання сонячної енергії

Сонячна електроенергія. Найпоширеніший вид використання чистої сонячної енергії в домашніх умовах це сонячна електростанція (СЕС). Сонячні батареї вимагають мінімального догляду і добре переносять будь-які погодні умови. Найголовніше знайти правильне місце для установки системи панелей. Сонячні технологи SUNSAY Energy встановлюють домашні СЕС як на дахах приватних будинків, так і на землі.

В Україні, домовласники встановлюють СЕС для особистого використання і заробітку на "зеленому" тарифі. Основні переваги СЕС полягають в довгостроковій інвестиції, економії на рахунках за електроенергію, незалежності від перебоїв постачання комунальної електрики і особистому внеску у боротьбу із забрудненням атмосфери. 

Зовнішнє освітлення. А ось і ще один спосіб апгрейдити ваш будинок або ділянку! На відміну від звичайного зовнішнього освітлення, сонячне не вимагає складної установки. Ліхтарі, що працюють на сонячних батареях це бездротовий спосіб підвищити енергоефективність вашої власності.

Сонячна електроніка на кожен день. Ми використовуємо гаджети 24/7, постійно заряджаємо смартфони, планшети і павербанки. Чому б не полегшити собі життя, раз і назавжди стати незалежними від розеток та постійної зміни батарейок?

Ось список топових гаджетів, які працюють на сонячній енергії:

  • Мобільні телефони та планшети      
  • Переносні зарядні пристрої      
  • Спорядження для кемпінгу      
  • Музичні колонки      
  • Кондиціонери      
  • Радіоприймачі      
  • Міні-холодильники      
  • Термостати 

Масове застосування сонячної енергії

Сонячна теплова електростанція. Сонячні теплові електростанції використовують світло сонця в великих масштабах для генерації тепла. Таке тепло використовують для нагрівання і кип'ятіння води, яке приводить в рух парову турбіну, щоб забезпечити масове енергопостачання населення. 

Транспорт на сонячній енергії. Державному сектору відновлюваної енергетики саме час презентувати проєкт по інфраструктурі залізниці, метро, автобусів і маршруток, які працюють на сонячній енергії. Цікаво, чи допоможе це позбутися перебування довгих годин у заторах?

На прикладі Китаю видно, що їх "сонячні" автобуси істотно скорочують викиди CO2 в атмосферу. До того ж, цей вид транспорту більш ефективний фінансово і чудово доповнює футуристичну візуальну складову сучасного мегаполісу.

Маленький бонус: для того, щоб зробити дорожній рух безпечнішим для водіїв і пішоходів, технологи розробили дорожні знаки або оголошення, які працюють на сонячній енергії. Таким чином, маленька сонячна батарея заряджає акумулятор протягом світлового дня, а протягом ночі віддає згенеровану енергію.

На орбіті теж сонце. У просторі без хмар і повітря тільки на один м² припадає 1300 Вт сонячної енергії. Зрозуміло, що вчені знайшли як це використовувати! На супутники встановлюють сонячні батареї, які перетворюють світло Сонця в електроенергію, що живить бортове комп'ютерне обладнання. Виходить, що люди дивляться телевізор, слухають радіо і покладаються на прогноз погоди, які безпосередньо "живляться" сонячною енергією.

В сонячне майбутнє

Нинішні екологічні тенденції показують, що світ поступово позбувається звички використовувати горючі корисні копалини. Щороку створюють нові удосконалені технології, які використовують сонячну енергію. SUNSAY Energy вже приєднався до глобального маршу за екологічність! Ви з нами?

 

Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.