SUNSAY Energy

Як заробити на електриці

20.11.20

Будь-який споживач електроенергії розуміє, що платіжки на неї підвищуються щорічно. Ми постійно користуємося гаджетами і технікою та стаємо повністю енергозалежними. Але вихід з цього кола є — завдяки альтернативним джерелам енергії можна стати повністю енергетично незалежною одиницею, а також додатково заробити. У цій статті ми розглянемо, що потрібно зробити, щоб отримати гідний прибуток від сонячних батарей.

как заработать на электричестве

Розрахувати потужність сонячної батареї

Перед тим, як встановлювати сонячну електростанцію, слід зрозуміти, скільки батарей потрібно, щоб забезпечити електроенергією ваше домогосподарство. До того ж правильний розрахунок потрібен для безперебійної роботи станцій і виключення аварійних ситуацій. Робиться це за допомогою формули і спеціальних значень.

При розрахунку важливо враховувати кількість споживаної енергії приладами в будинку і рівень інсоляції в тій області, в якій знаходитися домогосподарство (це кількість сонячної радіації, яка потрапляє на поверхню землі). У кожній області рівень інсоляції різний, тому і потужність у сонячних батарей буде відрізнятися. Але важливо пам'ятати, щоб власник приватного домогосподарства міг заробити на електриці, потужність електростанції не повинна перевищувати 30 кВт.

Встановити сонячну електростанцію

Коли ви вже дізналися все про сонячні батареї та визначилися з бажаною потужністю сонячної електростанції, то сміливо можете переходити до етапу установки. Пасивний дохід вам зможе забезпечити мережева електростанція. Вона буде генерувати енергію, якої вистачить на потреби домогосподарства, а надлишки електроенергії ви зможете продавати державі за «зеленим» тарифом.

У стандартне устаткування мережевої сонячної електростанції входить:

  1. Інвертор або перетворювач для сонячної батареї

  2. Сонячні панелі

  3. Акумулятор

  4. Комутація

  5. Кріплення

Якщо ви не хочете займатися монтажем СЕС самостійно, фахівці SUNSAY Energy допоможуть вам максимально швидко встановити станцію бажаної потужності. Експерти SUNSAY Energy проконсультують вас з усіх питань, розкажуть про плюси і мінуси сонячних батарей, а також перевірять і підключати все необхідне обладнання.

Підключити «зелений» тариф

Після установки СЕС можна переходити до головного етапу, який і дає можливість заробляти на електриці — оформлення «зеленого» тарифу. Це державна програма, механізм якої покликаний стимулювати інвестиції в альтернативну енергетику. Яким чином? Держава гарантовано буде купувати у вас надлишки електроенергії за спеціальним тарифом аж до 2030 року. Тому, якщо ви ще сумніваєтеся в тому, як заробити на електриці, у вас є можливість встигнути отримати прибуток від сонця.

Сама процедура оформлення може затягнутися через декілька етапів і бюрократії. Вам потрібно встановити спеціальний двонаправлений лічильник, відкрити банківський рахунок, подати заяву і ще укласти прямий договір з обленерго. Якщо ви хочете максимально легко пройти цей процес, фахівці SUNSAY Energy супроводжують всі етапи оформлення програми. Від самого початку підготовки технічної документації та до установки лічильника ви будете впевнені в успіху кінцевого результату.

 
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.