SUNSAY Energy

Зелений тариф 30 кВт

03.10.22

Максимальна потужність сонячних батарей під зелений тариф для приватного домоволодіння в Україні становить 30 кіловатів. Якщо враховувати, що щомісячне енергоспоживання в середньостатистичному житловому будинку знаходиться на рівні 200-400 кВт/год, а мережева станція 30 кВт виробляє на місяць 1000 (взимку) і до п'яти тисяч кВт (літом), більшу частину енергії ви зможете продавати за фіксованими цінами, отримуючи значний пасивний дохід. Термін окупності проєкту у такому разі становитиме два-три роки. Далі впродовж найближчих 25-30 років СЕС приноситиме власникам чистий дохід, потребуючи лише мінімальне технічне обслуговування. Це капіталовкладення із високою рентабельністю. Замовити монтаж власної станції у Києві під зелений тариф 30 кВт можна в нашій компанії. Ця комерційна пропозиція вигідна також для малого й середнього бізнесу: повна або часткова компенсація витрат на електроенергію.

Мережева СЕС 30 кВт для дому: що потрібно для встановлення

Ми займаємось повним юридичним супроводом проєктів. Так, для монтажу СЕС під Зелений тариф 30 кВт необхідно мати договір з енергетичною компанією на відповідну вихідну потужність та точку підключення. Якщо ж договір із регіональними електромережами було укладено раніше, ми збільшимо ліміти потужності. Для цього потрібно зібрати стандартний пакет документів, а також проєктну документацію на станцію.

Відповідно до закону про альтернативну енергетику, встановлювати сонячні батареї для побутового використання дозволяється на капітальних спорудах, внесених до кадастрового реєстру із зазначенням цільового призначення. Загальна площа поверхонь має становити не менше ніж 150-200 квадратних метрів. Причому для максимальної генерації має бути забезпечений нахил на південь. Точніші цифри назвуть наші фахівці після виїзду на об'єкт та ознайомлення з умовами. Якщо ж йдеться про юридичну особу, закон дозволяє монтаж фотомодулів на землі. Для цього підійде земельна ділянка площею приблизно п'ять соток.

Комплектація СЕС 30 кВт та її вартість

Оптимальний за вартістю варіант — мережева станція під зелений тариф 30 кВт безакумуляторного типу. Її плюс полягає в тому, що в зимові або похмурі дні за нульової генерації електроенергія до будинку надходитиме із зовнішньої мережі. На піку вироблення електричного струму фотомодулі повністю забезпечать ваші енергетичні потреби. Комплект обладнання у кожному окремому випадку підбирається індивідуально. У стандартному наборі він містить:

  • 50-100 полі- або монокристалічних фотоелементів потужністю від 280 до 650 Вт, для їх монтажу потрібна корисна площа в межах до 200 м2;

  • один або кілька мережевих інверторів із сукупною потужністю до 45 кіловатів — функції цього пристрою полягають у перетворенні постійного струму на змінний;

  • металеві конструкції для встановлення фотоелектричних модулів — оцинкована сталь, алюміній, комплекти кріплень;

  • для сонячної системи 30 кВт знадобиться комплект підключення — заземлення, автоматичний захист AC/DC, вимикачі, контролери, кабель, комутація;

  • двонапрямний лічильник для обліку отриманої з РЕМ та виробленої електроенергії.

Для простого контролю підключаємо програмне забезпечення для ПК та смартфонів, за допомогою якого зможете в режимі реального часу спостерігати за рівнем генерації та споживання. Якщо ж говорити про загальну вартість проєкту під ключ, вона, разом із монтажними роботами та юридичним супроводом, варіюється у широкому діапазоні від 20 до 30 тисяч у.о. Але якщо врахувати, що продаючи електричний струм ви щороку зароблятимете щонайменше 5-6 тисяч євро, всі фінансові вкладення в СЕС під Зелений тариф 30 кВт окупляться найближчими роками. Загальний термін служби сонячних батарей — 25-30 років. Вигода очевидна.

Дорожчий варіант — сонячна станція гібридного типу. Тут до набору обладнання входять акумуляторні батареї для накопичення енергії, блоки безперебійного живлення та контролери Smart Meter. Потрібно також встановити й гібридний інвертор. Такі СЕС встановлюють у тих випадках, якщо є скарги щодо роботи місцевої енергокомпанії, або є потреба у стабільній напрузі без стрибків і перепадів. Останнім часом мають попит мережеві станції під власне споживання без під'єднання до зеленого тарифу.

Замовити монтаж сонячної електростанції у Києві: наші послуги та переваги

Тема альтернативної енергетики та забезпечення власної енергонезалежності з кожним роком стає дедалі актуальнішою. В Україні, навіть у широтах Києва та області, річна інтенсивність сонячного випромінювання на квадратний метр сягає 1200-1300 кВт. Відповідно, при ККД 20% один фотомодуль за рік теоретично здатний виробити 200-260 кіловатів. А коли загальна площа каскаду панелей дорівнює 200 м2, отримуємо набагато вищу ефективність. Таким чином, власна сонячна електростанція 30 кВт у Києві — це значно вигідніша інвестиція в порівнянні з банківським депозитом або навіть придбанням нерухомості.

Чому з нами співпрацювати вигідно:

  • виконуємо всі роботи зі встановлення та підключення під ключ у стислий термін;

  • документальне оформлення СЕС згідно з вимогами вітчизняного законодавства;

  • тривала гарантія на обладнання, фотоелементи, контролери, інвертори тощо;

  • сервісне обслуговування протягом терміну експлуатації;

  • використовуємо обладнання від провідних світових виробників за адекватними цінами.

Для отримання детальної інформації та готової комерційної пропозиції звертайтесь до наших менеджерів за консультаціями у зручний для вас час.

 
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.