SUNSAY Energy

«Зелений» тариф для приватних осіб. Які переваги?

18.03.21

Ми вже знаємо, що «зелений» тариф — механізм, який дозволяє заробляти як приватним домогосподарствам, так і бізнесу. А з появою програми в Україні, застосування сонячної енергії для дому вийшло на новий рівень. У цій статті ми розглянемо основні переваги «зеленого» тарифу для приватних осіб і розповімо, як його під'єднати.

Навіщо потрібен «зелений» тариф?

Основні причини для появи програми прості: традиційні джерела електроенергії з кожним роком дорожчають, до того ж поступово їх запаси виснажуються і впливають на екологію. А сонячні панелі — це максимально екологічно чисте джерело альтернативної енергії. Крім того, розвиток технологій дав можливість державі придумати механізм для залучення вкладень в альтернативну енергетику. Завдання кожної держави, яка запроваджує «зелений» тариф — розвиток альтернативної енергетики й стимулювання інвестицій в цю галузь.

Але, варто брати до уваги той факт, що оформлення програми для приватних і юридичних осіб відрізняється. І на відміну від бізнесу, підключення приватних осіб до «зеленого» тарифу набагато простіше.

Оформлення програми для приватних домогосподарств

«Зелений» тариф для приватних осіб працює в Україні з 2014 року. З того часу кожен охочий може заробляти на енергії сонця, продаючи державі надлишки електроенергії. Що для цього потрібно? По-перше, мережева сонячна електростанція з обладнанням — для приватних домогосподарств потужність станції не повинна перевищувати 30 кВт. По-друге, терпіння. Хоч і для приватних осіб підключення до програми має більш полегшену процедуру, етапи оформлення можуть затягнутися на кілька місяців через бюрократичну тяганину. Адже після установки станції потрібно відкрити банківський рахунок, зібрати ряд документів, подати заяву і чекати, поки обленерго підпише з вами договір.

Звертаючись до фахівців SUNSAY Energy, ви не тільки позбудетеся від бюрократичних, а й від технічних процесів. Адже наші експерти допоможуть як з вибором найефективніших сонячних панелей для дому, так і з підключенням програми «зелений» тариф.

Головні переваги програми для приватних осіб

Чому люди підключають свої станції до програми, якщо це займає час і нерви? Попри тривалість етапів підключення, сама програма має ряд незаперечних плюсів:

  • Законодавством прописано, що держава зобов'язується купувати електроенергію у власника СЕС. Це найміцніша гарантія, якій не страшні ані кризи, ані дефолти.

  • Тариф прив'язаний до євровалюти, а розрахунок щомісяця надходить на ваш рахунок.

  • Обленерго укладає з власником СЕС довгостроковий договір на постачання електроенергії, тому вам не потрібно кожен місяць укладати новий контракт.

Ці переваги вже високо оцінили громадяни України. Адже тільки за минулий рік українці встановили сонячних станцій на 226 МВт, а сама галузь стала лідером серед альтернативних джерел енергії в країні.

 
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.