SUNSAY Energy

Сонячні станції 1 МВт

17.02.22

Сонячна електростанція 1 МВт призначена для промислових об'єктів. Екологічний джерело електроенергії ефективно справляється з вирішенням кількох завдань. Основна мотивація для встановлення бюджетної мережевої СЕС — зниження витрат на оплату електроенергії. Але це далеко не єдиний зиск від альтернативного енергозабезпечення.

Сонячні електростанції на 1 МВт – вигідна інвестиція в еко-бізнес

Сонячна електроенергія – відновлюваний природний ресурс, який можна ефективно використати для розвитку бізнесу. Фотомодулі, що генерують струм, спроектовані під конкретні умови експлуатації, працюють паралельно зі стаціонарною мережею за наступним принципом:

  • У денний час СЕС повністю відповідає за електропостачання виробничих потужностей, забезпечуючи обладнання та основні системи безплатною електрикою.
  • У вечірні та нічні години, за поганих погодних умов електрика забирається із зовнішньої енергомережі.

Електростанція 1 МВт розрахована на підключення до «Зеленого тарифу» — програми, яка дає змогу не лише зробити бізнес екологічним, а й підвищити його прибутковість.

СЕС для бізнесу як вигідна інвестиція у майбутнє

Ціна сонячної електростанції 1 МВт досить висока, тому такий проект має бути економічно доцільним та ефективним, розрахованим на довгострокову перспективу. Спеціалісти SUNSAY Energy пропонують власникам промислових об'єктів, виробничих площ повний комплекс послуг з розробки та монтажу сонячних панелей. Кожен клієнт гарантує індивідуальний підхід з урахуванням особливостей роботи бізнесу. Результат – отримання всіх ключових переваг використання природного джерела енергії:

  • Екологічне природокористування. Для фотомодулів характерна безшумна робота, відсутність шкідливих викидів у повітря.
  • Економія мережного енергоспоживання. Сонячна електростанція 1 МВт повністю справляється з покриттям власних потреб в електриці вдень, якщо її потужність відповідає енергоспоживання об'єктів бізнесу. Навіть якщо задля забезпечення працездатності виробництв потрібен додатковий забір енергії зі стаціонарної мережі, очевидна істотна економія фінансових ресурсів.
  • Вигідна довгострокова інвестиція. Компанія SUNSAY Energy пропонує своїм клієнтам лише якісне інноваційне фотомодульне, інверторне обладнання. Термін служби сонячних панелей становить не менше 25 років, зниження їхньої потужності за весь період експлуатації не перевищує 10-20%. Експлуатація станції не потребує залучення великої кількості персоналу. На етапі проектування передбачається встановлення автоматизованих систем контролю та управління. Завдяки цьому моніторинг роботи фотомодулів, інверторного обладнання відбувається віддалено в онлайн-режимі.

З моменту запуску в експлуатацію СЕС, розроблені компанією SUNSAY Energy, знаходяться на сервісному обслуговуванні. Для сонячних панелей гарантійний термін становить близько 12 років.

Терміни та вартість проекту

Вартість сонячної електростанції 1 МВт з урахуванням проектних, монтажних заходів, документального супроводу, юридичних послуг складає близько 750 тисяч доларів.
Проект реалізується поетапно:

  1. Для проведення передпроектних та інженерних досліджень, оформлення проекту та супровідної документації потрібно в середньому півтора місяці. На цьому етапі відбувається складання кошторису, підписання договору, отримання технічних умов на підключення до мережі Обленерго. Для наземних станцій передбачаються геолого-геодезичні дослідження.
  2. Постачання обладнання займає близько двох місяців. Цей період використовується для підготовки будівельного майданчика, виготовлення металокаркасу для кріплення фотомодулів.
  3. Термін будівництва станції залежить від типу кріплення фотомодулів: для дахових СЕС на кожні 100 кВт потужності приділяється 14 календарних днів, при наземному монтажі цей період становить не менше місяця.

З моменту створення проектної пропозиції до введення СЕС в експлуатацію триває щонайменше півроку. Якщо виникають питання з документами на землю, станом ділянки, підключенням до стаціонарної енергомережі (наприклад, через їхню віддаленість) термін реалізації проекту може збільшуватися.

Для оптимізації інвестицій будівництво сонячної станції 1 МВт поділяють на 2-3 черги. Документи оформляються відразу на всю потужність СЕС, тому після запуску в експлуатацію першої черги фотомодулів можна розраховувати на отримання очікуваного прибутку.

Прибутковість СЕС потужністю 1 МВт - наскільки виправдана еко-інвестиція

Сонячна електростанція 1 МВт є економічно вигідним вкладенням. Її дохідність безпосередньо залежить від кліматичних особливостей конкретного регіону, правильності монтажу, якості обладнання, що встановлюється. Прибутковість інвестицій при грамотній реалізації всіх етапів проекту становить щонайменше 16% річних.

Дохід варіюється щомісяця через сезонну зміну кута падіння сонячних променів. Максимальний прибуток можна отримати з травня до серпня.

Станція потужністю 1 МВт окупається близько 4-х років з моменту введення в експлуатацію. Підключена до стаціонарного джерела електроенергії мережева СЕС може працювати як самостійний прибутковий еко-бізнес навіть без прив'язки до існуючого виробництва.

Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.