SUNSAY Energy

Хто крутіший: види сонячних батарей

05.07.19

Ніколи не хочеться помилитися з покупкою, а у випадку з купівлею сонячних панелей — ще більш. Наявність власної сонячної електростанції (СЕС) поки не стала масовим явищем, проте число власників приватних будинків, які активно цікавляться можливістю встановлення сонячних панелей, помітно зросло. І, у першу чергу, майбутніх власників СЕС цікавить питання про типи сонячних модулів.

 

Які бувають види сонячних панелей

Усі сонячні батареї складаються з фотоелектричних перетворювачів, які, власне, перетворюють сонячну енергію на електричну. Всього існує 3 фотоелементи, по яким сонячні модулі класифікують на наступні види: монокристалічні, полікристалічні та гнучкі (плівкові). Тому, перш ніж купити електростанцію в Україні, визначте тип панелей, що буде відповідати вашим потребам.

 

Монокристалічні сонячні батареї

Фотоелектричним перетворювачем монокристалічних панелей — є  монокристали кремнію. Цей тип сонячних модулів має найвищий рівень продуктивності (до 23%) Вони чудово підходять для установки СЕС при дефіциті простору, оскільки їх монтаж дозволяє заощадити площу.

Щоправда, коштують монокристалічні панелі дорожче ніж полікристалічні. Тому, якщо ви хочете генерувати енергію на продаж або забезпечити резервне електропостачання вашого будинку, то цей варіант буде оптимальним.

 

Полікристалічні сонячні батареї

Фотоелектричним перетворювачем полікристалічних панелей — є полікристали кремнію. Продуктивність цього типу сонячних модулів нижча, ніж у монокристалічного (15-18%). Однак і вартість нижча. Тому, цей вид сонячних панелей стане фінансово оптимальним рішенням для автономного електропостачання. Тільки підібрати відповідний інвертор для приватного будинку не забудьте.

 

Гнучкі сонячні батареї

Цей тип сонячних батарей значно відрізняється від вищезазначених, адже це — напилення напівпровідника на тонкоплівковій підкладці. Завдяки гнучкій структурі, батареї можна розмістити на будь-якій поверхні. Але продуктивність у них дуже низька. Так що повноцінно конкурувати з кремнієвими модулями, гнучкий тип сонячних батарей поки не може.

 

Підсумок

Перед тим, як вводити в рядок пошукової системи "панелі сонячних батарей ціна", спробуйте чітко визначити, для яких цілей працюватиме ваша приватна сонячна електростанція: для заробітку, автономного або резервного живлення. Ця інформація допоможе з'ясувати необхідну кількість генерованої енергії і, виходячи з характеристик несучих конструкцій, підібрати оптимальний тип батарей.

Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.