SUNSAY Energy

Інвестиція у сонячну енергетику в Україні

03.06.20

Український ринок сонячних батарей не відстає від міжнародного і зростає на очах. І це не безпідставно: вчені технологи передбачають, що до 2023 року по всьому світу встановлять стільки сонячних батарей, загальна потужність яких досягне одного трильйона ват. І правда, домашні сонячні електростанції все частіше можна побачити у кварталах з приватними будинками та на дачних масивах. Попит на СЕС зростає, а значить необхідно розуміти, як правильно інвестувати в сонячну енергетику в Україні. 

Сонячні електростанції для підприємства

У нелегкий час воронки криз підприємцям потрібно продуктивно існувати, "виховувати" і "вирощувати" власний бізнес та команду працівників. Давайте будемо відверті, сонячні електростанції  —  не просто екотренд, а безпечна інвестиція у свій бізнес. 

Розберемося чому підприємству вигідно інвестувати гроші в СЕС. По-перше, це можливість заощадити на рахунках за комунальні послуги для малого та середнього бізнесу. Уявіть, наскільки вигідніше стане тримати приватну ферму або підприємство, маючи доступ до безкоштовної електроенергії. По-друге, сонячні батареї надають статусності і впізнаваності вашому бренду. Про вас відразу заговорять еко-френдлі спільноти, а компанія зробить свій внесок у порятунок планети і не буде сприяти глобальному потеплінню. 

П'ять плюсів робочої СЕС для бізнесу: 

1. Ви економите витрати.

Після установки, СЕС працює самостійно: генерує електроенергію у світлий час доби, яку ваше підприємство буде використовувати в робочому процесі. Тобто, ви самі виробляєте потрібну кількість електроенергії, безкоштовно. З середини весни до середини осені сезон високої продуктивності, тому що світловий день триває довше.

2. Бізнес стане більш прибутковим.

Рентабельність вашого бізнесу збільшиться внаслідок економії коштів. Ви не будете витрачати гроші на покупку електроенергії у компанії постачальника.

3. Ніяких додаткових реєстрацій і купи документів.

Концепт такої станції не потребує оформлення «Зеленого» тарифу. Виходить, ви уникнете довгого процесу бюрократичних процедур.

4. Термін окупності  —  від 4 до 6 років.

Уявіть етап розвитку вашого бізнесу через 4 роки, якщо ви встановите СЕС цього літа. Гроші, вкладені в установку сонячної електростанції повернутися до вас в найближчі 4-6 років. Сама ж станція буде виробляти електроенергію протягом десятиліть.

5. СЕС легко масштабується.

Для початку, ви можете встановити СЕС з невеликою потужністю, щоб провести тест-драйв. Після, можете з легкістю збільшити потужність станції, враховуючи потреби підприємства. 

Сонячні електростанції для дому

Якщо ви задумувалися про те, як зробити інвестицію в майбутнє, у SUNSAY Energy є відповідь: домашня сонячна електростанція. Встановивши СЕС, ви вирішите одну з сучасних дилем людства  —  власник vs орендатор. Використовувати електроенергію із загальної мережі  —  звичка; ми робимо так, адже так завжди робили наші батьки. Однак, це не найвигідніший варіант. У вас, як у домовласника, немає можливості контролювати ціни за комунальну електроенергію і завжди є ризик натрапити на збільшення вартості за 100 кВт / год. Енергія ж, вироблена сонячними батареями незабаром перетворитися у довгостроковий актив

П'ять причин інвестувати в СЕС у себе вдома:

1. Короткий термін окупності.

Припустимо, енергоспоживання вашого будинку —  800 кВт * год / місяць, а потужність встановленої СЕС  —  30 кВт. За нашими підрахунками, ви повернете свої вкладення за шість років. SUNSAY Energy розробили спеціальний калькулятор, за допомогою якого ви зможете вирахувати термін окупності і доходи, в залежності від потужності СЕС і енергоспоживання будинку.

2. "Зелений" тариф – заробіток на продажу електроенергії державі.

Як правило, приватна СЕС реєструється протягом одного місяця. Після, ви відразу почнете заробляти: з 1 січня 2020 року по 31 грудня 2024 року, ціна за продаж 1 кВт сонячної енергії складе приблизно 457 грн. Для прикладу ми підрахували, що при підключенні “Зеленого” тарифу і робочої сонячної електростанції в 30 кВт, яка буде виробляти 800 кВт * год / місяць, ваш дохід складатиме $ 4 066 / рік.  

3. Термін служби  —  десятиліття.

Сонячні панелі протистоять природному негативному впливу. За гарантією, вони прослужать мінімум 25 років, а фактично, працюватимуть в три рази довше. Можна проводити регулярний технічний огляд сонячних панелей, SUNSAY Energy надає гарантійне обслуговування протягом першого року після встановлення.

4. СЕС – це особистий актив в будь-якій ситуації.

Уявімо, що через 10 років ви переїдете, а в будинку будуть жити ваші діти. СЕС  —  внесок в майбутнє, оскільки буде і далі забезпечувати мешканців будинку безкоштовною електроенергією. Або, наприклад, ви вирішите виставити будинок на продаж; встановлені сонячні панелі значно збільшать ринкову вартість такої власності. 

5. Ви — супер, адже дбаєте про екологію!

Сонячні енергосистеми переробляють екологічно чисту енергію сонця. Виходить, що встановивши СЕС, ви допоможете зменшити викид парникових газів в атмосферу, знизити рівень забруднення повітря і уповільнити глобальне потепління.

 

Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.