SUNSAY Energy

Промислова сонячна електростанція 500 кВт

24.06.22

Сонячна електростанція 500 кВт – масштабний проект для власників промислових об'єктів або вільних площ, на яких можна розмістити систему фотомодулів. Вкладення коштів у альтернативне енергопостачання дозволяє вирішити одне або відразу кілька завдань:

 • покриття власних потреб енергоспоживання;
 • організація прибуткового бізнесу від продажу енергії за «зеленим тарифом».

Сонячні електростанції на 500 кВт - ефективне енергопостачання для еко-орієнтованого бізнесу

Сонячна електростанція 500 кВт цікавить компанії, які шукають нові шляхи для розвитку бізнесу, впроваджують інноваційні технології.

СЕС на 500 кВт покриття власних потреб

 

Використання фотоелектричних модулів як джерело електричного струму дозволяє прибутковості організацій чи промислових виробництв. Така можливість відкривається завдяки скороченню споживання з мережі Обленерго, що постачає електроенергію підприємствам за високими тарифами, що продовжують далі зростати.

У таких умовах СЕС 500 кВт вирішує кілька важливих для бізнесу завдань:

 • зводить до мінімуму використання стаціонарних електромереж, забезпечуючи економію власних коштів;
 • підвищує конкурентоспроможність організації чи підприємства;
 • допомагає переорієнтувати бізнес на популярний у світі тренд сталого розвитку, знижуючи негативний вплив на довкілля;
 • забезпечує стабільне надходження електричного сигналу виробничим потужностям у ясну погоду аж до заходу сонця;
 • створює умови для нарощування виробничих потужностей без витрат та бюрократичних перешкод;
 • зберігає працездатність обладнання завдяки стабільності потоку енергії, виключенню стрибків напруги в автономній мережі.

Всім поставленим завданням відповідає мережева СЕС. Система працює в парі з централізованою енергомережею, яка забезпечує харчування виробничих потужностей з настанням темряви та в погану погоду. У середньому, фотомодулі забезпечують надходження щонайменше 70% споживаної потужності. Система працює в автономному режимі, керування панелями та коригування параметрів здійснюється дистанційно в онлайн-режимі.

Комплектація та варіанти встановлення СЕС для власного енергоспоживання

 

Ціна на сонячну електростанцію 500 кВт складається з кількох позицій:

 • Комплект фотомодулів .
  Їхнє призначення - генерація постійного струму.
 • Мережевий інвертор або система інверторів .
  Необхідний для перетворення постійного струму від фотомодулів на змінний з відповідними мережі параметрами.
 • Лічильник електроенергії для фіксації потоку електроенергії, що надходить від стаціонарної мережі.
 • Захисне обладнання .
 • Комплектуючі до монтажу панелей, комутаційні матеріали.

Сонячна електростанція 500 кВт складається орієнтовно із 1100 фотоелектричних елементів. Для їхнього розміщення необхідно від 2500 квадратів покрівлі або наземної поверхні. Для монтажу використовують дахи будь-якої конструкції, покриття ангарів, навісів. Вид кріплення, спосіб монтажу панелей залежить від поверхні матеріалу та підбирається індивідуально після виїзду на об'єкт.

СЕС на 500 кВт під програму "зеленого тарифу"

 

Можливість заробітку за програмою «зеленого тарифу» з'являється, якщо частина згенерованої фотоелектричними панелями енергії залишається незатребуваною виробничими потужностями. Надлишок передається до стаціонарної мережі за фіксованою вартістю, яка не залежить від коливань курсу. Однак зробити це можна лише після отримання ліцензії. Загалом різниця між ціною споживання та Зеленим тарифом робить більш привабливими станції, які точно розраховані під споживання підприємства. Для цього провадиться попередній електроаудит, обліт, розрахунок і тільки потім підбирається оптимальна потужність.

Вартість та гарантійні терміни обслуговування для СЕС 500 кВт

 

Будівництво сонячної станції вимагає інвестицій, але це виправдане вкладення коштів. Крім вартості фотомодулів, інвертора, супутнього обладнання, витратних матеріалів вплив на ціну мають наступні фактори:

 • виробник обладнання та його вартість (ми працюємо тільки з перевіреними виробниками панелей, інверторів, стабілізаторів та якісними комутаційними матеріалами)
 • розгалуженість комунікацій та кількість точок входу у внутрішню мережу;
 • варіант установки панелей (дахова або наземна СЕС);

 

Сонячна електростанція, що генерує 500 кВт потужності, – досить великий проект. Тому можливий варіант поетапної установки фотомодулів для швидше запуску системи в роботу. Результат такого
підходу – оптимізація інвестицій.

Вкладені в альтернативне енергозабезпечення кошти повертаються протягом 3-4 років. Гарантія розповсюджується на фотомодулі (від 10 років), інверторне обладнання (мінімум 5 років), монтажні роботи. Термін служби станції – 25 років. Сонячні панелі не потребують особливого технічного обслуговування. Достатньо лише очищення їх поверхонь для максимального поглинання сонячної енергії.

Компанія SUNSAYEnergy пропонує створення систем автономного електропостачання «під ключ» з наданням повного спектру послуг – від розробки проекту на підставі бюджету та даних вимірів до монтажу готової системи. Після запуску фотомодулів у роботу власникам СЕС надається моніторинг роботи та сервісна підтримка протягом усього періоду експлуатації.

 

Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.