SUNSAY Energy

Сонячна електростанція 200 кВт для бізнесу

24.06.22

Сучасні реалії у вигляді кризи економіки, нестабільності енергозабезпечення та постійного зростання цін на енергоносії змушують власників малого та середнього бізнесу шукати альтернативні способи електропостачання для своїх підприємств. Сонячна електростанція 200 кВт - один із актуальних варіантів отримання стабільної напруги та можливість додаткового заробітку на сонячній енергії.

Сонячні електростанції на 200 кВт - еко-бізнес та гарантія енергонезалежності
Якісне електропостачання багато в чому визначає ефективність роботи підприємств та організацій. Важливе значення має цінова доступність послуги. Якщо основне енергоспоживання об'єктів бізнесу посідає світлий час доби, доцільно задуматися про встановлення сонячних панелей.

Основні моменти проектування та експлуатації СЕС на 200 кВт
Сонячна електростанція 200 кВт проектується у вигляді мережної системи, що працює в тандемі із централізованою електромережею. Для організацій, пікове споживання яких сягає 200 кВт, такої СЕС достатньо покриття власних потреб в електриці у світлий час доби. Якщо частина виробничих потужностей працює у вечірні та нічні години, енергію забезпечує стаціонарна мережа. Коли похмура погода погіршує ефективність фотомодулів, потужність, що бракує, також отримують з мережі Обленерго. Результат збалансованої роботи - мінімальне споживання дорогих кВт, що надаються державою.

Додатковий бонус використання альтернативного електропостачання – виключення різких стрибків напруги в мережі, підтримка працездатності побутових приладів та обладнання при аварійному відключенні світла.

Комплектація та вартість СЕС 200 кВт
У комплектацію СЕС на 200 кВт входять:

розрахункова кількість фотомодулів;

мережевий інвертор для перетворення енергопотоку та взаємозв'язку зі стаціонарною енергомережею;

смарт-метр для фіксації відданих та спожитих кВт, захисту від перетікання;

комплектуючі для монтажу та підключення панелей.

Для сонячних батарей гарантійний термін експлуатації не менше 10 років. Інвертор підлягає гарантійному ремонту чи обміну протягом 5 років. Термін служби сонячних панелей сягає 30 років і більше.

Ціна сонячної електростанції 200 кВт висока лише на перший погляд:

Потреба в мережевої електроенергії виникає лише за поганих погодних умов і з настанням сутінків. Протягом усього дня підприємство одержує безкоштовну сонячну енергію.

При правильній розробці проекту та грамотній установці окупність комплекту автономного енергозабезпечення не перевищує 4-5 років.

Якщо передбачається запас потужності, з'являється можливість одержання ліцензії на продаж за програмою “Зелений тариф”.

У вартість включаються супутні послуги:

розробка індивідуального проекту СЕС під конкретні параметри енергоспоживання та геометрію покрівлі;

монтаж системи з урахуванням кута падіння світлового потоку;

сервісне обслуговування фотомодулів та іншого обладнання системи.

Сфера застосування СЕС на 200 кВт
Установка фотомодулів доцільна для різних виробничих та бізнес-об'єктів, енергоспоживання яких відповідає розрахунковому показнику системи. Застосування альтернативного електропостачання сприяє підвищенню прибутковості:

торгових майданчиків;

промислових виробництв;

готелів;

спортивних центрів;

офісні структури.

Всі перелічені об'єкти, як правило, мають достатню площу даху для встановлення комплекту фотомодулів. Орієнтовно сонячна електростанція 200 кВт займає близько 1000 квадратів покрівлі.

Фахівці SUNSAY Energy гарантують розробку проекту «під ключ» із урахуванням показників освітленості, кліматичних особливостей регіону. Завдяки такому підходу вдається забезпечити максимальне поглинання сонячних променів для оптимальної продуктивності СЕС. Для зручності експлуатації передбачено систему онлайн-моніторингу показників СЕС і, при необхідності, їх регулювання.

Сонячні станції 200 кВт для покращення стану екосистем та залучення інвестицій
Позитивні моменти використання фотомодулів очевидні не лише для приватних споживачів, а й для регіону загалом:

"Чиста" електроенергія генерується і надходить до мережі без шкідливих викидів в атмосферу. Результат – уповільнення глобального потепління.

На підприємство та в стаціонарну енергомережу надходить електрострум високої якості.

Підприємства та виробництва, що працюють на альтернативних джерелах електроенергії, — привабливий об'єкт для іноземних інвестицій з розрахунком на тривалу співпрацю.

Компанія SUNSAY Energy працює лише з перевіреними виробниками фотомодулів, інверторного обладнання та комплектуючих, гарантуючи ефективну роботу СЕС із першого дня експлуатації.

Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.