SUNSAY Energy

Сонячна електростанція 40 кВт

17.02.22

Сонячна електростанція 40 кВт – універсальне рішення для українських споживачів. Екологічний джерело енергопостачання успішно справляється із забезпеченням електроживлення приватного будинку, офісних майданчиків, невеликих промислових підприємств, фермерських господарств, які зацікавлені в економному веденні бізнесу. підвищення власного комфорту.

Сонячні електростанції 40 кВт - екологічний проект як джерело додаткового доходу

Сонячні батареї 40 кВт - один із найпопулярніших запитів на ринку альтернативного енергопостачання. Такі СЕС можуть працювати у різних режимах. Вибір обумовлений конкретними умовами експлуатації та поставленими перед станцією завданнями.

СЕС на 40 кВт для бізнесу - підвищення прибутковості бізнесу та економний розподіл бюджету

Для виробничих майданчиків, офісів та інших об'єктів бізнесу станції потужністю 40 кВт проектують у вигляді станції під власні потреби або гібридної СЕС, що працює паралельно із державною електромережею. Основне призначення фотомодулів - покриття базових потреб в електроживленні у світлий час доби. З настанням темряви при погіршенні погодних умов за енергозабезпечення відповідає зовнішня мережа. За такого розподілу енергопотоків помітно знижуються витрати на оплату енергоресурсів, що, своєю чергою, сприяє підвищенню прибутковості виробництва.

Розробка гібридної сонячної станції є виправданою, якщо ефективна робота бізнесу неможлива без резервного джерела електроенергії. Такий варіант доцільний за частих аварійних відключень стаціонарної мережі, нестабільності електросигналу. Додатковий елемент СЕС на 40 кВт як акумуляторних батарей дозволяє забезпечити працездатність основних систем на період усунення неполадок без шкоди для виробничого процесу. За перемикання режимів зниження / збільшення генерації енергопотоку від фотомодулів відповідає гібридний інвертор.

До додаткових бонусів СЕС на 40 кВт для бізнесу відносять:

  • привабливість бренду для потенційних інвесторів;
  • довгострокова перспектива ефективної роботи фотомодулів;
  • відсутність експлуатаційних витрат, пов'язаних з обслуговуванням панелей завдяки автоматизованій роботі СЕС;
  • можливість швидкого демонтажу комплектуючих за зміни локації бізнесу.

Сонячна електростанція на 40 кВт підходить для бізнес-об'єктів із середнім місячним енергоспоживанням у межах 12 000 кВт*год.

  • готелі та невеликі бази відпочинку;
  • торгові центри;
  • Офісні майданчики.

СЕС на 40 кВт для приватного будинку як джерело заробітку
Сонячна станція потужністю 40 кВт коштує близько 30 000 $, термін її окупності при експлуатації виключно для покриття власного енергоспоживання досягає 6-7 років.

Варіанти комплектації СЕС 40 кВт

Сонячна електростанція 40 кВт проектується у різних випадках. Постійною складовою стають фотомодулі в кількості 60-80 одиниць залежно від номінальної потужності однієї панелі. Для їх монтажу необхідно 200 квадратів вільної площі покрівлі або аналогічний наземний майданчик, на якому будуть встановлені спеціальні кріплення.

Компанія SUNSAY Energy комплектує станції на 40 кВт сучасними інноваційними інверторами, які можна встановлювати як усередині, так і за межами приватного будинку. Для всіх моделей передбачено можливість онлайн-моніторингу.

Розробка проекту сонячної станції 40 кВт проводиться «під ключ» з урахуванням індивідуальних потреб та побажань клієнта, природних факторів. Результат професійного підходу – високопродуктивна економічна СЕС, що забезпечує стабільне електропостачання.

Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.