SUNSAY Energy

Сонячна електростанція для бізнесу 50 кВт

01.08.22

Сонячна станція потужністю 50 кВт перевищує дозволену потужність під “Зелений тариф” для мережевих станцій, що використовуються у приватних домоволодіннях. Тому така система фотомодулів залучає насамперед юридичних осіб. Основне призначення СЕС – зниження споживання електроенергії від постачальника мережі. Ціна сонячної електростанції 50 кВт окупається швидко навіть без продажу у мережу – за рахунок економії та високих тарифів на електроенергію для бізнесу.

Сонячні електростанції на 50 кВт - виправдана інвестиція для власників бізнесу

Альтернативні джерела електроенергії знаходять дедалі більше застосування серед приватних осіб, і серед власників промислових підприємств чи іншого бізнесу. Сонячна станція 50 кВт, відповідно до її потужності показниками споживання об'єкта у світлий час доби, забезпечує суттєву економію на оплаті комунальних платежів. І це далеко не єдина її перевага в порівнянні з підключенням до стаціонарної енергомережі.

СЄС на 50 кВт як інструмент підвищення прибутковості підприємства

На перший погляд ціни на сонячні батареї 50 кВт здаються високими. Але таке придбання — інвестиція із заділом на майбутнє, особливо на тлі тарифів на електроенергію, що постійно зростають. Спеціалісти Sunsay Energy гарантують створення ефективних високотехнологічних систем «під ключ» з подальшим моніторингом та сервісним обслуговуванням протягом усього періоду експлуатації СЕС. Термін окупності проекту становить близько 5 років, після чого сонячна станція працює виключно у плюс, забезпечуючи підвищення прибутковості бізнесу, його конкурентоспроможності. Термін служби панелей зі збереженням їх первісних показників становить 25 років.

Ціна на електростанцію 50 кВт сягає 40 тисяч доларів. Остаточна вартість залежить від особливостей комплектації, умов монтажу фотоелектричних модулів.

Сонячні батареї 50 кВт є актуальними, коли потрібно оптимізувати споживання від зовнішньої мережі в денний час. При цьому зовнішнє джерело стає резервним – за похмурої погоди та у темний час доби. Таке рішення у вигляді мережевої СЕС є доцільним для наступних категорій споживачів:

  • Юридичні особи, які оплачують рахунки за електроенергію за завищеними тарифами.
  • Власники промислових підприємств із високими виробничими потужностями, що працюють у денний період. Їхнє покриття часто пов'язане зі значними фінансовими витратами при підвищенні потужності.
  • Власники виробничих майданчиків зацікавлені в іноземних інвестиціях. Як показує практика, для сучасних інвесторів наявність автономної системи енергозабезпечення є незаперечною перевагою.
    Те саме можна сказати і про площі, що здаються в оренду.

Особливості роботи станцій на 50 кВт

Електростанція 50 кВт працює лише у світлий час доби у режимі мережевої СЕС без використання акумуляторів. З настанням темряви відбувається перемикання на стаціонарну енергомережу. Зовнішні потужності також потрібні в похмуру погоду і в ситуації, коли сонячної енергії недостатньо для покриття потреб виробництва.

Спочатку систему проектують таким чином, щоб електроенергія, що згенерована панелями, максимально покривала власне споживання. Ключовим критерієм під час розрахунків стають актуальні пікові навантаження. Для отримання точних даних попередньо проводиться аудит електроспоживання на об'єкті. Результат професійного підходу – створення збалансованої ефективної СЕС.

Сонячна електростанція, що генерує 50 кВт, розрахована на підключення до трифазної мережі. Для її введення в експлуатацію не потрібне узгодження з державним постачальником електропостачання.

Комплектація 50 кВт-ної СЕС

Мережева сонячна електростанція 50 кВт під власне споживання комплектується:

  • Фотоелектричні модулі. Для їхнього розміщення потрібно 258 квадратів вільної поверхні даху. Якщо поверхні покрівлі недостатньо, розглядається варіант встановлення фотомодулів на наземні конструкції.
  • Мережний інвертор з контролером заряду.
  • Захисне обладнання.
  • Смарт-метр.
  • Витратними матеріалами та комплектуючими.

У ході роботи СЕС за допомогою бездротової системи здійснюється онлайн-моніторинг показників. Результат - відстеження виробництва електроенергії та споживання, усунення порушень та підтримка максимальної продуктивності станції.

Сонячні батареї 50 кВт від Sunsay Energy ефективно справляються із вирішенням задачі високого енергоспоживання виробничих потреб. Додатковий бонус такого придбання — підвищення екологічності бізнесу, наближення до європейських стандартів, що активно просуваються в Україні. Для подання заявки достатньо заповнити форму на сайті компанії.

 

Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.