SUNSAY Energy

Сонячні електростанції 100 кВт

17.02.22

Постійно зростаючі тарифи на електроенергію — одне з істотних каменів спотикання на шляху бізнесу, що розвивається або успішно працює. Помітно зменшити витрати на оплату комунальних послуг допомагають альтернативні джерела енергії. Сонячна електростанція 100 кВт - одне з ефективних рішень, здатних підвищити прибутковість своєї справи.

Сонячні електростанції на 100 кВт для бізнесу – комфортне енергоспоживання без переплат

Енергонезалежність, економність, стабільність електросигналу - усім перерахованим умовам відповідає сонячна електростанція 100 кВт. Ціна екологічної системи досить висока, але вкладення абсолютно виправдані. Інвестиції повністю повертаються протягом кількох років, а позитивні тенденції помітні з моменту запуску СЕС в експлуатацію.

Для бізнесу актуальними є сонячні станції під власне споживання. Ключова особливість таких систем — робота лише у паралелі із державною електромережею. Залежно від загального енергоспоживання промислових, виробничих, офісних майданчиків фотомодулі повністю або частково покривають потребу в електриці у світлу пору доби, забезпечують приріст потужності в години пікових навантажень. Стаціонарна енергомережа відповідає за електроживлення із заходом сонця та за поганих погодних умов.

Більш функціональним і водночас дорогим варіантом є сонячні батареї на 100 кВт у вигляді гібридної станції. Такий проект виправданий, якщо часто виникають форс-мажорні ситуації зі стаціонарною мережею, які потребують підключення резервного джерела електроенергії. Гібридні СЕС додатково комплектують акумуляторами. Кількість АКБ залежить від їхньої ємності та потужності, яку вони повинні покрити при аварійному відключенні мережі.

Цільова аудиторія СЕС на 100 кВт

Мережева СЕС на 100 кВт як альтернативне джерело електропостачання забезпечить ефективну роботу об'єктів бізнесу, що споживають щомісяця близько 30 000 кВт*год. Цільовою аудиторією станцій стають:

 • бази відпочинку;
 • готельні комплекси;
 • торгові центри;
 • промислові, виробничі підприємства малого та середнього бізнесу.

Коли проектуються сонячні батареї на 100 кВт, ціна залежить від типу фотомодулів, кількості, моделі інверторного обладнання. Спеціалісти SUNSAY Energy під час розрахунку ключових параметрів системи орієнтуються на результати індивідуальних вимірів, особливості покрівлі, природні фактори, гарантуючи якісний результат у вигляді високопродуктивної мережевої СЕС.

 Переваги такої інвестиції для власників бізнесу:

 • мінімальний термін повернення вкладених коштів;
 • дотримання європейських тенденцій екологічного природокористування, створення умов залучення інвестиційного капіталу;
 • можливість віддаленого моніторингу роботи СЕС в онлайн-режимі;
 • відсутність необхідності створення додаткових робочих місць завдяки автоматизованій роботі станції;
 • одержання джерела резервного живлення при розширенні комплектації до гібридної СЕС

Термін служби фотомодулів становить мінімум 25 років, але навіть після закінчення цього періоду панелі продовжують генерувати енергію зі злегка зниженою ефективністю, заощаджуючи власні кошти власника бізнесу.

Характеристики сонячної станції на 100 кВт

Для спроектованої "під ключ" стандартної мережевої сонячної електростанції 100 кВт ціна досягає 45 000 $. Площа, необхідна для монтажу фотомодулів, становить близько 500 кв. Це може бути вільна поверхня даху або ділянка землі, на якій встановлюють каркас із металоконструкцій. Роботу панелей контролює мережевий інвертор. Якщо сонячної енергії недостатньо для вироблення необхідних підприємству потужностей, система переходить споживання від стаціонарної мережі.

Злагоджено працююча СЕС на 100 кВт характеризується такими параметрами:

 • Економія енергоспоживання за рік становить близько 60%. У потужності еквіваленті ця величина за ідеальних умов роботи станції досягає 115 000 кВт * год. Середня сума зекономлених протягом року коштів у оплаті електроенергії становить 11 000$.
 • Термін окупності для СЕС мережного типу дорівнює 4 рокам.

Останній показник наведено для чинного тарифу на електроенергію для юридичних осіб у розмірі 0,096 $/кВт*год. У разі зростання тарифів термін окупності може збільшуватися до 5-6 років.

Якщо для покриття власного енергоспоживання обрано наземну сонячну електростанцію 100 кВт, ціна проекту збільшується в середньому на 5% через додаткові комплектуючі — оцинкований металокаркас для кріплення фотомодулів. Незважаючи на збільшення вартості, власник бізнесу одержує додаткові бонуси. Наземну СЕС можна розташувати, оптимально орієнтуючи модулі з боків світла, куту падіння сонячних променів. Тим самим створюються умови досягнення максимальної продуктивності мережевої станції.

 

Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.