SUNSAY Energy

Відповіді на 9 головних питань про сонячну енергетику

 • 1. Яку електростанцію обрати для економії та заробітку?
  Для таких цілей підходить мережева сонячна електростанція. Така установка генерує електроенергію для вашого будинку і для продажу в загальну мережу за «зеленим» тарифом. Це означає постійний дохід з прив’язкою до євро. Зверніть увагу на те, що мережева сонячна електростанція не може забезпечувати будинок в автономному режимі і залежить від роботи зовнішньої мережі.
 • 2. А що обрати для автономного 24/7 забезпечення будинку електроенергією?
  Тут є 2 варіанти акумуляторних сонячних електростанцій: автономна та гібридна. Перша функціонує без підключення до загальної мережі в той час, коли друга здатна і забезпечувати будинок, і постачати електроенергію в мережу за «зеленим» тарифом.
 • 3. Які плюси та мінуси мережевих, автономних і гібридних установок?
  Головна перевага мережевої сонячної електростанції — вартість. Це інвестиція, яка економить кошти на обслуговування будинку та забезпечує пасивний дохід. Проте така установка не здатна забезпечувати будинок електроенергією без підключення мережі. З цим завданням впораються автономні та гібридні електростанції, проте їх ціна вища через необхідність в додаткових інверторах та акумуляторах.
 • 4. Чому сонячна електростанція з акумуляторами, а не дизельний генератор?
  Робочий режим дизельного генератора не розрахований на часте короткочасне забезпечення будинку під час збоїв загальної електромережі, на відміну від сонячної електростанції. Крім того він потребує дизельного пального та не працює в автоматичному режимі в той час, коли з сонячною електростанцією ви навіть не помітите, що в мережі були проблеми з електроенергією.
 • 5. Як і за скільки часу окупиться сонячна електростанція?
  Окупність електростанції можлива за рахунок продажу електроенергії в загальну мережу за “зеленим” тарифом. Середній строк окупності в Україні — 6-7 років.
 • 6. Що таке “зелений” тариф і як це працює?
  Програма “зеленого” тарифу дозволяє приватним особам продавати в мережу електроенергію з альтернативних джерел по ціні з прив’язкою до євро. Щомісячно Постачальник електроенергії буде отримувати показники вашого лічильника і здійснюватиме виплати за різницю між виробленою та спожитою електроенергією. Податки та збори відраховуються автоматично та на ваш рахунок надходить чистий прибуток.
 • 7. Як оформити “зелений” тариф?
  Укладається договір купівлі-продажу електроенергії за “зеленим” тарифом. Детальнішу інформацію ви можете знайти на нашій сторінці “Зелений тариф”.
 • 8. На який дах можна встановлювати сонячні панелі та чи можуть вони зіпсувати покриття?
  Сонячні панелі встановлюються на будь-який дах, оскільки вже існують конструкції кріплення для будь-яких матеріалів покриття. Якісний монтаж з використанням правильного типу кріплень є безпечним для даху.
 • 9. На чому можна зекономити?
  Правильний прорахунок дозволить вирішити ваші індивідуальні потреби без встановлення електростанції максимальної потужності, що суттєво знизить вартість електростанції. Крім того, широкий вибір надійних виробників створює всі умови для вибору обладнання саме під ваш бюджет.

Читайте також

Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.