SUNSAY Energy

Як вибрати акумулятори для сонячних батарей

06.11.20

Сонячні панелі — один з найпопулярніших видів відновлювальних джерел енергії в нинішній час. По-перше, це незалежність від зовнішніх електромереж і повна самостійність. По-друге, істотна економія на комунальних платежах. По-третє, повна безпека для навколишнього середовища.

А крім того, на сонячних батареях можна заробити завдяки «зеленому» тарифу. Це програма, яка дозволяє продавати надлишки електроенергії державі. Тому, якщо ви встановите мережеву сонячну станцію та оформите «зелений» тариф під ключ, то зможете отримувати гідний пасивний дохід.

Комплектуючі для автономних електростанцій

Тим же, хто бажає накопичувати сонячну енергію для потреб свого домоволодіння, слід звернути увагу на автономні сонячні станції. Ці станції не залежать від загальної мережі і генерують електроенергію на потреби домогосподарства. А надлишки направляють в акумулятори. Ці станції забезпечують безперебійне і цілодобове електропостачання від згенерованої сонячної енергії. У систему автономних СЕС входять наступні елементи:

  1. Інвертор або перетворювач для сонячної батареї

  2. Сонячні панелі

  3. Акумулятор

  4. Комутація

  5. Кріплення

Види акумуляторів для СЕС

При купівлі автономної СЕС багато хто задається питанням, які вибрати акумулятори для сонячних батарей. Адже для безперебійної роботи станції потрібне якісне сховище, яке буде повноцінно функціонувати у всій системі станції. На даний момент існує кілька видів акумуляторів і вибір відповідного залежить безпосередньо від системи, до якої його увімкнуть. Наприклад, свинцево-кислотні акумуляторні батареї і літій-іонні, а саме:

  • Гелеві — тип свинцево-кислотних акумуляторів, в яких використовують кислоту, що за консистенцією нагадує гель. Мають низький саморозряд і їх можна використовувати при низьких температурах. Вони важкі і занадто чутливі до напруги заряду. А ціна на акумулятор для сонячної батареї значно вище, ніж у інших.

  • AGM — свинцево-кислотні акумулятори, розроблені за американською технологією. Електроліт в такому акумуляторі знаходиться в спеціальних клапанах, які розташовані між пластинами. AGM можна використовувати в будь-якому положенні (але тільки не догори дном), вони безпечні під час роботи і також як і гелеві акумулятори, можуть експлуатуватися при низьких температурах. Але вони теж важкі і чутливі до підвищення напруги заряду. Який, до речі, падає при сильному морозі.

  • Літій-іонні — одні з кращих акумуляторів на ринку, так як мають ряд переваг. На відміну від гелевих та AGM акумуляторів, літій-іонні більш тривалі в експлуатації і набагато менше за габаритами. А в разі дотримання умов використання, літій-іонні акумулятори прослужать до 20 років. І так, ні вітер, ні мороз не страшні. Акумулятори не чутливі до перепадів температур, так як виробники встановлюють спеціальні запобіжники щоб уникнути розгерметизації пристрою.

При установці автономних електростанцій SUNSAY Energy використовують літій-іонні акумулятори для сонячних батарей від кращих виробників на ринку. Акумулятори прослужать довго і не будуть зношуватися, тому ваша станція буде працювати справно протягом довгих років.

Якщо ви вирішили стати незалежним завдяки сонячній енергії, то SUNSAY Energy допоможе вам з вибором. Фахівці SUNSAY Energy проконсультують вас з приводу підходящої СЕС для вашого домоволодіння, встановлять станцію і оформлять «зелений» тариф під ключ без зайвих хвилювань. Ставайте незалежними вже зараз і використовуйте всі блага сонячної енергетики!

 
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.