SUNSAY Energy

Сонячна панель 100 Вт Ціна виправдана?

15.06.21

Альтернативна енергетика в усьому світі набирає обертів. Відповідно до звіту дослідницької компанії Frost & Sullivan, ряд країн поставили перед собою завдання підвищити частку відновлюваних систем в енергобалансі країни до 50% до 2030 року. Підвищений інтерес до джерел альтернативної енергетики можна пояснити — така енергія екологічна і має ще ряд привабливих переваг. Але щоб розкрити всі плюси зеленої енергетики для свого домогосподарства, потрібно зрозуміти, яка кількість панелей потрібно для будинку. У цій статті ми розглянемо, для чого використовуються сонячні станції і яке застосування можна знайти панелям на 100 Вт.

Для чого використовуються сонячні панелі

Зазвичай сонячні батареї використовуються в трьох випадках:

  1. Для незалежності від зовнішньої мережі. У таких випадках використовується автономна сонячна станція — вона генерує енергію для потреб будинку, а надлишки накопичує в акумуляторах. Таким чином, власник станції не хвилюється за електроенергію, адже має безперебійне і цілодобове електропостачання.

  2. Для власного споживання електроенергії. Щоб заробити на сонячній енергії, а також мати можливість тимчасово забезпечувати будинок енергією, використовується гібридна сонячна станція. У ній є невелика акумулююча система, яка і дозволяє зберігати необхідну кількість енергії. До того ж вона дозволяє додатково заробити на продажу електроенергії державі.

  3. Для економії та заробітку. Мережева сонячна станція допомагає заробити на програмі «зелений» тариф і зменшити витрати на оплату комунальних послуг. У комплекті такої станції немає акумулятора, а сама станція підключається до загальної мережі.

Попри те, що нашій країні одна з найвищих ставок ЗТ, деякі все одно побоюються програми через проблеми «зеленого» тарифу в Україні. Чи так це, ви можете прочитати в нашому блозі.

На що вистачить сонячної панелі 100 Вт

Щоб отримати енергію від сонячної панелі, однією її недостатньо  потрібен весь комплект електростанції. Це і інвертор, і комутація, і акумулятор (якщо ми говоримо про автономну або гібридної станції). Панель потужності 100 Вт може покрити не так вже й багато — один невеликий електричний прилад. Тому для більшого електропостачання використовуються кілька сонячних панелей 100 Вт. Наприклад, для освітлення фасаду будинків і магазинів. А гнучкі сонячні батареї такої ж потужності встановлюють навіть на яхтах для більш екологічної генерації електрики.

Якщо ви плануєте придбати сонячну панель 100 Вт і шукаєте вигідну ціну, SUNSAY Energy завжди розповість вартість всіх комплектуючих станції та знайдуть оптимальне рішення для вас.

Якої потужності потрібні панелі

Щоб сонячна станція була вигідним вкладенням і приносила своєму власнику не тільки користь, але і прибуток, сонячні панелі для домашнього використання або для бізнесу повинні бути на рівні від 280 Вт до 530 Вт. SUNSAY Energy встановлює батареї саме такої потужності, відштовхуючись від потреб власника домогосподарства або бізнесу.

Хочете дізнатися де вигідніше купити сонячну станцію? Звертайтеся до експертів SUNSAY Energy, які розкажуть все нюанси роботи з сонячними станціями, а також скільки виробляє сонячна батарея.

 

Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.