SUNSAY Energy

Скільки виробляє сонячна батарея

29.11.20

Сонячна станція — відмінний спосіб вийти на новий рівень енергонезалежності. Завдяки енергії сонця ви можете не тільки заощаджувати на електроенергії, а також отримувати пасивний прибуток аж до 2030 року. Це можливо завдяки «зеленому» тарифу, який зобов'язує державу купувати електроенергію у власників СЕС за спеціальною ціною. Щоб розрахувати потрібну кількість панелей для станції, слід зрозуміти, скільки виробляє сонячна батарея. Але для початку, давайте розберемося, що впливає на ефективність сонячної панелі.

Матеріал і технологія виробництва

Залежно від матеріалу і технології, яку використовують при виготовленні батарей, їх продуктивність може бути вище або нижче. На ринку існує три види сонячних батарей: монокристалічні, полікристалічні, а також тонкоплівкові. Перші два види робляться з кремнію і дають максимальну потужність. Наприклад, монокристалічні панелі видають продуктивність від 18 до 23%. Це найвищий показник ефективності, тому такий вид панелей коштує дорожче, ніж інші.

Якщо ж ми говоримо про полікристалічні панелі, то у них інша технологія виготовлення і продуктивність трохи нижче — від 15 до 18%. Але вони дешевше за монокристалічні, а через постійне поліпшення підходів до їх виробництва, вони стають оптимальним вибором для переходу на альтернативні джерела енергії.

скільки виробляє сонячна батарея

Сонячне світло вашого регіону

Сонце по-різному світить на земну кулю, тому рівень інсоляції в кожному регіоні теж буде різний. Інсоляція —  це кількість сонячної радіації, яка потрапляє на поверхню землі. І, щоб зрозуміти, скільки енергії зможе виробляти сонячна батарея, потрібно враховувати, в яких умовах знаходиться зона, на якій ви будете встановлювати СЕС. Чим вище рівень інсоляції, тим більше електроенергії зможе виробляти сонячна панель і тим більше буде ваш заробіток за «зеленим» тарифом. Якщо ми говоримо про Київську область, то значення інсоляції за рік дорівнює 3,10 кВт*год/м2. А щоб оформити «зелений» тариф в Києві, ви можете звернутися до фахівців SUNSAY Energy, які супроводжують на кожному етапі оформлення програми.

Потреба електроенергії вашого господарства

Щоб дізнатися, наскільки потужна вам потрібна станція, з'ясуйте, кількість електроенергії, що використовується для забезпечення вашого домогосподарства. Ви можете це зробити за допомогою лічильника, який покаже вам потрібні цифри. Або ж самостійно, вважаючи кількість електроприладів в будинку і зробивши розрахунки за допомогою формули: споживану енергію приладу слід помножити на кількість робочих годин.

Після всіх маніпуляцій і збору інформації, ви зможете точно зрозуміти, якої потужності  вам потрібні батареї та їхню кількість для електрогенерації, що необхідна для вашого домогосподарства. А щоб докладніше розрахувати, який дохід зможе вам принести СЕС, а також докладніше дізнатися як можна використовувати сонячну енергію в домашніх умовах, відвідайте сайт SUNSAY Energy, де ви знайдете зручний калькулятор, також всю потрібну інформацію.

 
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.