SUNSAY Energy

Скільки виробляє сонячна батарея

29.11.20

Сонячна станція — відмінний спосіб вийти на новий рівень енергонезалежності. Завдяки енергії сонця ви можете не тільки заощаджувати на електроенергії, а також отримувати пасивний прибуток аж до 2030 року. Це можливо завдяки «зеленому» тарифу, який зобов'язує державу купувати електроенергію у власників СЕС за спеціальною ціною. Щоб розрахувати потрібну кількість панелей для станції, слід зрозуміти, скільки виробляє сонячна батарея. Але для початку, давайте розберемося, що впливає на ефективність сонячної панелі.

Матеріал і технологія виробництва

Залежно від матеріалу і технології, яку використовують при виготовленні батарей, їх продуктивність може бути вище або нижче. На ринку існує три види сонячних батарей: монокристалічні, полікристалічні, а також тонкоплівкові. Перші два види робляться з кремнію і дають максимальну потужність. Наприклад, монокристалічні панелі видають продуктивність від 18 до 23%. Це найвищий показник ефективності, тому такий вид панелей коштує дорожче, ніж інші.

Якщо ж ми говоримо про полікристалічні панелі, то у них інша технологія виготовлення і продуктивність трохи нижче — від 15 до 18%. Але вони дешевше за монокристалічні, а через постійне поліпшення підходів до їх виробництва, вони стають оптимальним вибором для переходу на альтернативні джерела енергії.

скільки виробляє сонячна батарея

Сонячне світло вашого регіону

Сонце по-різному світить на земну кулю, тому рівень інсоляції в кожному регіоні теж буде різний. Інсоляція —  це кількість сонячної радіації, яка потрапляє на поверхню землі. І, щоб зрозуміти, скільки енергії зможе виробляти сонячна батарея, потрібно враховувати, в яких умовах знаходиться зона, на якій ви будете встановлювати СЕС. Чим вище рівень інсоляції, тим більше електроенергії зможе виробляти сонячна панель і тим більше буде ваш заробіток за «зеленим» тарифом. Якщо ми говоримо про Київську область, то значення інсоляції за рік дорівнює 3,10 кВт*год/м2. А щоб оформити «зелений» тариф в Києві, ви можете звернутися до фахівців SUNSAY Energy, які супроводжують на кожному етапі оформлення програми.

Потреба електроенергії вашого господарства

Щоб дізнатися, наскільки потужна вам потрібна станція, з'ясуйте, кількість електроенергії, що використовується для забезпечення вашого домогосподарства. Ви можете це зробити за допомогою лічильника, який покаже вам потрібні цифри. Або ж самостійно, вважаючи кількість електроприладів в будинку і зробивши розрахунки за допомогою формули: споживану енергію приладу слід помножити на кількість робочих годин.

Після всіх маніпуляцій і збору інформації, ви зможете точно зрозуміти, якої потужності  вам потрібні батареї та їхню кількість для електрогенерації, що необхідна для вашого домогосподарства. А щоб докладніше розрахувати, який дохід зможе вам принести СЕС, а також докладніше дізнатися як можна використовувати сонячну енергію в домашніх умовах, відвідайте сайт SUNSAY Energy, де ви знайдете зручний калькулятор, також всю потрібну інформацію.

 
Залишити вiдгук
Дякуємо за Ваш відгук. Ми опублікуємо його після модерації.
Вiдгуки
Zhenya Shulzhenko

Так а в чем проблема? Купите больше панелей.  

Богдан Ищук

Честно, очень жалею, что построил станцию с панелей именно на 30 кВт. Учитывайте потери на преобразование и перегрев. Я об этом узнал после того, как у меня уже была эта станция.

Игорь Андреевич

На что рассчитывать, если поставить панели на 30 кВт?

Иван Иванов

Выработка , а с ней и доход, зависит от мощности и количества панелей. Если позволяет место и  есть материальная возможность, ставьте побольше панелей и подключайте Зеленый тариф.

Роман Логинов

Приносит много денег, но и затраты большие. Надо учитывать то, что может сгореть инвертор, панели попадаются иногда бракованные.

S Koshelev

Расскажите, пожалуйста, о том приносит ли вам ваша станция деньги?

Vitaliy Vovk

Моя станция попадает немного в тень от дерева. На этом потерялось 4 мВт. Выбирайте хорошее место, учитывайте возможные помехи. Я этот момент упустил.

Роман Логинов

Главное ставьте панели с запасом. За год получается приблизительно 1.2*мощность солнечных панелей. И стабильность сети многое решает.

Oleg Klimuk

Построили СЭС год назад, выработка за это время – 40 мВт. Я считаю это хорошим результатом , так как думал, будет хуже. Расходы все так же есть, но за лет 5-6 должно окупиться.

Дима Сергеев

Пользователи солнечных электростанций, насколько вы довольны выработкой? Как быстро окупаются расходы на установку?

Залишити заявку:
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Заробляйте на енергії сонця

Отримайте детальний розрахунок для вашого дому – замовляйте консультацію та точний замір даху за допомогою дрона!

Пройти тест Заповніть форму, щоб отримати бонуси
 • Безкоштовний замір даху
  Безкоштовний замір даху
 • Безкоштовний рік технічного огляду станції
  Безкоштовний рік технічного огляду станції
Яку сонячну електростанцію ви бажаєте встановити?
Можна пропустити Далі
Чи є у вас пряме підключення до Обленерго?
Можна пропустити Далі
Якої потужності станцію ви плануєте встановити?
Можна пропустити Далі
Заповніть форму, щоб отримати бонуси

Отримайте детальний розрахунок для вашого дому – замовляйте консультацію та точний замір даху за допомогою дрона!

Заповніть форму, щоб отримати бонуси
 • Безкоштовний замір даху
  Безкоштовний замір даху
 • Безкоштовний рік технічного огляду станції
  Безкоштовний рік технічного огляду станції
final step
SUNSAY Energy. Чіткий сервіс. Легкий досвід. Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Сергій
Сергій

консультант