SUNSAY Energy

Яка окупність сонячної батареї 10 кВт?

01.06.21

«Зелений» тариф — державна програма, яка з 2009 року допомагає українцям заробити на сонячних станціях. Це той механізм, який вже привертає сотні українських сімей до альтернативної енергетики, а в майбутньому їх кількість тільки зростатиме. Але на програмі можуть заробити тільки власники мережевих станцій — сонячні електростанції для резервного живлення призначені для незалежності домогосподарства. У цій статті ми розберемо вартість сонячної станції 10 кВт, а також її окупність і рентабельність.

Що таке мережева станція?

Це електростанція, яка виробляє електроенергію з сонячних променів. Одна частина йде на споживання домогосподарством, а інша — продається в мережу за фіксованим тарифом. Використання енергії для власних потреб — обов'язкова умова програми, як і ліміт на потужність станції. За законодавством, потужність приватної сонячної електростанції не повинна перевищувати 30 кВт. Цього достатньо, щоб швидше окупити станцію і почати заробляти. Однак, і вартість такої конструкції буде вище ніж у станції 10 кВт або 15 кВт.

Скільки коштує і як швидко окупиться станція 10 кВт?

Якщо сонячна електростанція 30 кВт коштує 19 800 $, то конструкція станції в 10 кВт обійдеться вам в 7 500 $. У комплект мережевої станції входять: сонячні панелі, інвертор, комутація та кріплення. Кожна складова станції важлива — якщо вибрати дешеве і низькопробне обладнання, швидше за все, вам доведеться заново міняти комплектуючі. 

Залежно від споживання домогосподарства, ваш заробіток і окупність будуть різними. Наприклад, якщо ваш будинок споживає 200 кВт на місяць, то в рік ви отримаєте 1 360 $, а окупите станцію за 5.5 років. Водночас якщо споживання домогосподарства буде на рівні 600 кВт, то окупність підвищиться до 8.9 років, а прибуток складе 839 $ в рік.

Якої потужності вибрати станцію?

Якщо ви сумніваєтеся або не знаєте, якої потужності станція потрібна вашому домогосподарству, заглядайте на наш сайт. Тут ви знайдете статті на сонячні теми, а також зручний калькулятор — він покаже всі необхідні обчислення. А для більш детального і індивідуального розрахунку, звертайтеся до експертів SUNSAY Energy. Наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші питання, розкажуть про актуальні розміри сонячних панелей, а також порахують, скільки коштує сонячна батарея.

 
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.