SUNSAY Energy

Сонячна установка для будинку. Інсталювати самому або довіритися професіоналам?

02.09.21

Що спільного між Норвегією, Бразилією і Новою Зеландією? Ці країни є світовими лідерами у сфері відновлюваної енергетики за підсумками 2021. Вони посіли перше, друге і третє місце відповідно в рейтингу компанії Utility Bidder — вона визначила 20 найпрогресивніших країн в сфері «зеленої» енергетики. Україна тільки-но починає набирати обертів в сфері альтернативної енергетики. Але не можна не відзначити, як виріс інтерес українців до відновлюваної енергії — в липні 2021 року виробництво електроенергії з альтернативних джерел збільшилася на 20% в порівнянні з показником 2020. А це означає, що «зелена» енергетика в Україні буде і далі розвиватися. Використання сонячних батарей для приватних домогосподарств допомагає знизити вартість комунальних послуг або стати незалежним від зовнішньої мережі. Але як інсталювати сонячну електростанцію, щоб вона була максимально продуктивною? Розбираємося в цій статті.

Що потрібно для інсталяції?

Щоб сонячна установка для будинку працювала довго і генерувала максимальну кількість енергії, необхідно провести точний аналіз домогосподарства. Для ефективної роботи станції потрібен високоякісний розрахунок і установка професійною командою. За допомогою точного розрахунку сонячні батареї в приватному будинку будуть видавати заявлену потужність і прослужать весь гарантійний термін. А команда фахівців інсталює сонячну станцію так, щоб вона гармонійно виглядала на будинку. Саме експертна команда зможе підібрати правильне рішення для домогосподарства. Адже кожен будинок унікальний і немає стандартних рішень інсталяції, тому кожна установка станції буде різною.

Які є види сонячних інсталяцій?

Існує два основних типи сонячних установок для будинку:

1). Для економії і заробітку. При такому типі встановлюють мережеві станції для підключення до «зеленого» тарифу. У них немає акумуляторної системи, а всі надлишки енергії, що згенеровано, продаються державі.

2) Для автономного живлення будинку в разі відключення зовнішньої мережі. Цей тип дозволяє встановлювати сонячні електростанції для автономного живлення, у яких є акумулятори.

Який вибрати тип установки?

Перший тип сонячної інсталяції для будинку — це сонячні панелі і мережевий інвертор. Другий — це сонячні батареї, гібридний інвертор і акумулятори, які стануть резервним джерелом постачання для аварійних ситуацій. SUNSAY Energy вміють розробляти точні рішення для кожної унікальної задачі. Якщо ж ви не можете визначитися, який тип установки потрібен саме вашому будинку, наші експерти з радістю вас проконсультують і зроблять детальний розрахунок домогосподарства.

 
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Хочете максимально вигідно і ефективно використовувати енергію сонця - звертайтеся до експертів Sunsay Energy Замовте безкоштовний вимір даху нашим інженерам
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Залишити заявку:
Перевірте номер
Дякуємо! Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.